Karaman ruzname: Icra Vekili Koca’dan Karaman’da tabancayla vurulan hemşirenin durumuna ilişik izah Açıklaması

Keyif Bakanı Fahrettin Kayırıcı, Karaman’da tabancayla vurulan hemşire Emine A’nın alçak bakımda olduğunu ve hayati tehlikesinin devam ettiğini bildirdi.

Bakan Herif, Karaman’da ayrımsız kişinin, abla Emine A’yı tabancayla yaraladığı olaya ilgili sosyal medyadan izah yaptı.

Karı Sağlığı Merkezine mevrut kişinin, zatî nedenlerle hemşireyi tabancayla yaraladığını ve intihar girişiminde bulunduğunu ifade eden Eş, “İkisi da acilen ameliyata alındı. Halen ağırbaşlı bakımda olan abla arkadaşımızın hayati tehlikesi maatteessüf devam ediyor. Namına ivedi şifa diliyorum. Keyif kurumlarında işlenen çabukluk suçlarına alın adalete inancımız bilcümle. Bir cana kasteden insanlığa kastetmiştir.” ifadelerini kullandı.

Karaman’daki 1 Nolu Ev Sağlığı Merkezi üstünde kâin Amansız Hastalık Erken Canlandırma Tarama ve Eğitim Merkezine gelen ve tartıştığı hemşire Emine A’yı tabancayla yaralayan Hüseyin B, sonraları benzeri silahla intihar geçmek istemişti. Ağır yaralanan Emine A. ve Hüseyin B, ambulanslarla Karaman Yetişek ve Araştırı Hastanesine kaldırılmıştı.

Share: