Karaman’da teyzesinin kızına muta nikâhı teklifi fail âdem, reddedilince deliye döndü! Geçmiş kuzenini vurdu sonraları intihara kalkıştı

Geri saat 11.30 sıralarında Hüseyin B., sülale sağlığı merkezine her an hemşire Emine A.’ya odasında tabancayla keder etti. Arkası Sıra aynı tabancayla kişi göğsüne biberli edip intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye ilk kendisine sağlık merkezindeki doktorlar müdahalede bulundu.

İKİSİNİN DE DURUMU AĞIR

Peşi Sıra 2 yanık, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Eğitim ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların ardından tedavilerinin ve dirimlik tehlikelerinin bitmeme ettiği belirtildi.

EVLENME TEKLİFİNİ REDDEDİNCE DAĞ ETMİŞ

Hüseyin B. ile Emine A.’nın ana yarısı çocuğu olduğu belirtildi. Görüngü öncesi, Hüseyin B.’nin eflatuni aşk beslediği öne sürülen Emine A.’nın hisse senedi hesabına elinde çiçekle gelip tezevvüç teklifi ettiği, ret cevabını alınca ayrıldığı öğrenildi. Daha sonraları tabancayla gelen Hüseyin B.’nin Emine A.’ya keder edip arkası sıra intihara kalkıştığı belirlendi. Hüseyin B.’nin Emine A.’ya verdiği çiçeğin üzerindeki notta ise ‘Sevdam aynı içki üzere, çekmezsem ölürüm…’ yazması ilgi çekti.

Share: