Kilo ita problemi yaşayana biorezonans yöntemi

Kilogram ita problemi yaşayana biorezonans yöntemi

ZONGULDAK – Zonguldak’ta Diyetisyen Sır Tarih, kilogram problemi çekici vatandaşların biorezonans yönetimiyle çabuk ve sağlık bir şekilde zayıflaya bileceğini açıkladı.

Diyet Uzmanı Sır Zaman, “Biorezonansı zayıflamak için yardımcı sağaltım namına kullanıyoruz. Tıpkı zamanda kişinin esenlik problemleri varsa bu afiyet problemlerini uygun protokoller yaparak koruyucu oluyoruz” dedi.

Sıra açıklamasında şu ifadelere düzlük verdi;

“Biliyorsunuz kim çağımızın bildirme iri hastalığı obezite. Dünya üstünde cisim kitle endeksi normalin üzerinde olan 650 milyondan fazla insan 41 milyondan çok yavru obeziteyle savaş ediyor. Hepimiz obeziteyle savaş amacıyla henüz mebzul beslenmemiz gerektiğini, imdi spor yapmamız gerektiğini henüz fazla su içmemiz gerektiğini biliyoruz. Fakat bunun dışında obeziteyle uğraşmak için muhtelif yollarda var. Bu yollardan bire bir tanesi birlikte biorezonans. Biorezonans ile lacerem uğraş edebiliriz zaman ondan bahsedeceğiz. Biorezonansı önemsizleşmek için havari terapi olarak kullanıyoruz. Benzeri zamanda kişinin keyif problemleri varsa bu keyif problemlerini uygun protokoller yaparak koruyucu oluyoruz. Zaman konuşacağımız konu kilo verme alanı. Sevimli biorezonans terapisine karar verdikten bilahare kişinin mukannen noktalarına elektronlar yerleştiriyoruz. Bu elektro mıknatısi dalgaları kişide tabiiyet yapan kişide kilogram almasını sağlanan besinlerin silinmesini sağlıyoruz. Ego aldatmak yemeden duramam, çikolata benim olmazsa olmazım, yalın olmazsa olanaksız diyorsanız haddizatında biorezonans tedavisi sizin için. Biorezonans tedavisiyle biz bu besinlerin akıl belleğinden silinmesine koruyucu oluyoruz. Böylece bunlara olan isteğiniz azalıyor. Bunlara olan ikbal azalınca rejim süresi elan rahat geçiriyorsunuz. Güzel bir dirim sağlanarak kilogram kontrolünde havari oluyor. Bunu sonrasında diyet uzmanı takibi gerekli. Bağımlılıklarınızdan ayrılmak ve kilo çevirmek istiyorsanız biorezonans terapisini deneyin.”

Share: