Kırklareli’nden bodur gücük

Pınarhisar ilçesinde nöbet hizmet ve tamirat çalışmaları yapılıyor.

Pınarhisar Belediyesi Selen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yağmur suyu, içme suyu, şebeke hattı ve 4. girişim gaz çalışmalarının tamamlandığı alanlarda çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçede zir çatı ve kayırıcı yapı çalışmalarının gelişigüzel gerçekleştirildiğini kaydetti.

Çeşitli kazılar dolayısıyla vatandaşların mağduriyetlerini en uzuv ıskat etmek üzere yollarda bakım ve onarımların gerçekleştirildiğini dile getiren Talay, çalışmaların tamamlandığı bölgelerdeki asfalt ve parke taşı taşların baştan düzenleneceğini söyledi.

Öğrencilere kırtasiye yardımı

Ara Sınav’de gerekseme sahibi öğrencilere kırtasiye malzemesi yardımında bulunuldu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği eliyle yapılan yetişek yardımları kapsamında Lüleburgaz Ticaret ve Uran Odası, gerekseme sahibi öğrencilere yardımlar ulaştırılmaya devam ediyor.

TSO Divan Başkanı Aytaç Aksoy gerekseme sahibi öğrencilere ulaştırılmak için 50 kırtasiye kartını Ara Sınav İlçe Milli Yetişek Başmuallim Vekili Aydınlık Kocaman’a teyit etti.

Elektrik kesintisi

Demirköy ilçesinde 5 karye ve 2 mahallede hareketlilik kesintisi yapılacak.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, bakım ve tamirat çalışmaları kapsamında ilçeye ilişkin Iri, Gökyaka, Sarpdere, İncesırt ve Armutveren köyleri ile Orhaniye ve Ibret mahallelerine 23 Ilkgüz Cuma Namazı günü aynı süre erke verilmeyecek.

Söz konusu kesintiler, 09.00-17.00 saatlerinde uygulanacak.

Share: