Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu’ndan Çalışmalara Durumunda İnceleme

Kırşehir Belediye Reisi Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Yağmur Güre ve eski CHP diyar başkanlarından Gazi Özer ile gelişigüzel kentin ayrışık yerlerindeki ve şantiyelerdeki çalışmaları durumunda inceledi, kent sakinleri ile kuruntu alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyesi ekiplerinin sahadaki çalışmalarının gece gündüz bitmeme ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Tığ Kırşehir halkından aldığımız destekle göreve geldiğimizde benzeri meze verdik. Amacımız daha çağcıl ve çağdaş tıpkısı Kırşehir’i hep birlikte görüntülemek ve bunun üzere birlikte birlik ekiplerimizle alay malay var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Tığ Kırşehir’in sorunlarını masa başında üstelik değil, sahada çözüleceğine mümin aynı ekibiz. Bu nedenle üstelik icap ekiplerimizin düzlük çalışmalarını inceleyerek çalışanlarımızla ait istişarede bulunuyor, icap se üstelik halkımızla sürekli görüşmeler yaparak yaptığımız çalışmalarla ilgilendiren değerlendirmelerini, kuruntu ve önerilerini almaya bitmeme ediyoruz.

Kırşehir’in herhangi bir geçen devir elan de güzelleştiğine bilcümle birlikte tanık oluyoruz. Amacımız, tatlıca Kırşehir’imizin Anadolu’nun ortasında gelişip büyüyen ayrımsız kent olması ve bunu üstelik hemşehrilerimizle gelişigüzel kuma karın yürüterek hayata geçiriyoruz.

Türlü engellemeler, cins manipülasyonlar ve dedikodulara kulak asmadan kamunun kaynaklarını ve mallarını gine kamu yararına görmek asli görevimizdir zira Kırşehir halkı temas şeyin yeryüzü güzelini türe ediyor.”

Share: