Kırşehir FK Başkanı Torun, “Camiamız üzgün, mücadelemiz sürecek”

Kırşehir Cömert Stadında oynanan ve yeşil beyazlı ekibin yenmiş olduğu maçtan sonradan çıkan olaylarla ilgili mütekellim Kırşehir FK Başkanı Torun, camianın ümitsiz olduğunu ve Kırşehir ekibinin mücadelesinin süreceğini söyledi.

Maçtan çok şehirde çıkan olayların konuşulduğu müsabaka ile ilişkin açıklamada mevcut Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, mağlubiyeti tartı ile karşıladıklarını ve yeşil beyazlı ekibin yoluna bitmeme ettiğini belirtti.

Torun, “Özlük sahamızda oynadığımız maçta hangi eyvah kim TFF 2. Tomar gurubun yer pahalı takımı olan Kocaelispor’a yenildik. Sahamızda hiçbir takıma karşı mağlubiyeti kabul etmememe karşın hangi eyvah kim camiamız mağlubiyete üzüldü” dedi. Takımın ve beceri kadronun sonuna çatışma yanında olacaklarını belirten Torun, “Netice ne olursa olursun on paralık kimse bana, yönetimime, oyuncuma, beceri kadroma ve maç boyunca bire bir dakika susmayan taraftarıma cebin tenkit sınırını aşarak taşlama edemez. Bu cihette ahlaksızlık boyutunda bizlere yazdığınız ya dahi yazacağınız kamu cümleleri misli ile iadeli ediyoruz” diye aksülamel gösterdi. – KIRŞEHİR

Share: