Kısmetse Olur’da hava karıştı! Oğulcan, Zeyd’e saldırdı: Sevgilini iare aldım

5 yıllık aranın arkası sıra YouTube kanalında yayınlanmaya başlayan Kısmetse Peki Çok Gücü yarışmasında gerilim yükseldi. Cansel ile amor kıpırdak Oğulcan ile Zeyd arasında çıkan ağız dalaşı güdük sürede kavgaya dönüştü.

CANSEL’İ KUCAĞINA ALIP HAVUZA ATLADI

Önceki aktarılma yayınlanan bölümünde yapılan partide eğlenen Zeyd, Cansel’i kucağına alarak havuza atlamıştı. Esbak yayınlanan bölümünde Zeyd’in hareketine tepki gösteren Oğulcan, “Bazen karaktersiz herifler sevgilimi iare alabileceğini düşünüyor” dedi.

“SEVGİLİNİ EĞRETI ÇALDIM”

Bunun konusunda mütekellim Zeyd ise “Karaktersiz derken… Cansel için buradan seninle çarpışma etmeyeceğim. Sen korkuyorsun Tepkini havuzun başında gösterecektin. Ben koca erkeğe havuza atlamak istemiyorum. Sevgilini ödünç çaldım kardeşim. Sevgilini çaldım, bu büyüklüğünde cılız” dedi.

Oğulcan

“SEVGİLİME BUNU YAPAMAZSIN”

Zeyd’in sözlerine sinirlenen Oğulcan, “Şu elimin yarısı kâfi sana. Böyle ayrımsız izlence olmasa sen olmazsın. Benim sevgilim dediğim kadına bunu yapamazsın. Senin kabil ayrımsız adam burada hangi işi var anlamıyorum. Sen böyle şeyler fail benzeri gerizekalısın” diyerek tepki gösterdi.

Zeyd

BİRBİRİNE GİRDİLER

İkili arasındaki tartışmada tevettür yükselince Zeyd ve Oğulcan birbirinin üstüne yürüdü. Haram olmasına karşın birbirine ilişki fail ikilinin arasına başka yarışmacılar girdi. Oğulcan evin bahçesine çıkartılırken kapıda yapım ekibinden görevliler geldi.

Eve aynı esirgeme eşliğinde gelen Öykü Serter ise yarışmacılar kuralları hatırlatarak uyarı cezası aldıklarını söyledi.

Share: