Köpekleri elinden alının zihayat kadın bunalıma girerek intihar girişiminde bulundu!

Kepez’üstelik etkili 32 yaşındaki E.Ç., uzun süredir baktığı iki bala köpeğin kendisinden alınması konusunda bunalıma girdi. 4 katlı binanın çatısına çıkan gailesiz kız köpeklerinin kavrayışsız getirilmesini istedi.

İKNA EDEMEDİLER

E.Ç.’yi çatıda görenler durumu 112 Ivedi Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla bölgeye keyif, polis ve itfaiye aracı ekibi sevk edildi. Çatının uç noktasında duran ve ayaklarını sarkıtan E.Ç.’nin eyleminden vazgeçmemesi üzerine itfaiye ekipleri şişme akak açtı. Polisler ise yanına yaklaşmadığı güre kızı alın binadan konuşarak ikna etmeye çalıştı. Beceriksiz hareketli ise o anları hem izledi hem birlikte el telefonu kamerası ile görüntüledi. Caddenin aynı tarafı ise asayiş şeridiyle anahtar geçişine kapatıldı. Bunun arkası sıra cıvıl cıvıl refüje oturup bu öğün oradan izlemeye bitmeme etti.

KÖPEKLER GELİNCE ÇATIDAN İNDİ

Yaklaşık 1.5 saat çatıda küsurat E.Ç., eyleminden caymak için köpeklerinin getirilmesini istedi. 2 yavru köpeğin çatıya getirilmesinin peşi sıra eylemine sonuç veren E.Ç, polis ekiplerince çatıdan indirildi. Amatör cıvıl cıvıl ise taze kızın kurtarılmasını alkışlarla kutladı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Kısa devamlı baygınlık geçiren E.Ç., rahatsız nakil brandası ile ambulansa makbuz. Hastaneye kaldırılan E.Ç’.nin sağlık durumunun gani olduğu öğrenildi. Ekiplerin çalışmasını tamamlamasının ardından nöbet yeniden trafiğe açıldı.Share: