Tarım Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’nda oynanacak müsabakalarda düdük çalacak hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Tarım Türkiye Kupası 3. Eleme Turu’ndaki karşılaşmaları yönetecek hakemleri duyurdu. Galatasaray’ın, sahasında Kastamonuspor ile oynayacağı mücadelede Alp Aslan fariza alacak.
Tarım Türkiye Kupası 3. Eliminasyon Turu’nda oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:
18 Ekim Salı
13.00 Kasımpaşa – Yıpranmamış Sazak İdmanyurdu: Muhammet Mehabetli Metoğlu
13.30 Serik Belediyespor – Batman Petrolspor: Fatih Tokail
14.00 Altay – Efeler 09: Burak Olcar
14.00 Ankaraspor – Pazarspor: Serkan Eryılmaz
14.00 Manisa FK – Eynesil Belediyespor: İlker Yasin Avcı
15.00 Çaykur Rizespor – Boyabat 1868: Ömer Tolga Güldibi
17.30 Kayserispor – Iğdır FK Abdullah: Abdullah Buğur Taşkınsoy
20.30 Adana Demirspor – Adıyaman FK: Turgut Doman
19 Teşrinievvel Çarşamba
13.00 Kırklarelispor – 52 Orduspor FK: Ramazan Doğanay
13.00 Vanspor FK – Elazığ Karakoçan FK: Burak Kaplan
14.00 Bucaspor 1928 – Artvin Hopaspor: Emre Kaan Çalışkan
14.00 Kırşehir FK – İskenderunspor: Lütfullah Aslan
14.00 24Erzincanspor – Şehremaneti Kütahyaspor: Erhan Kutlu
14.00 Balıkesirspor – Yeşilyurt DÇ Ofspor: Alirıza Altunbakır
14.00 Altınordu – Sapanca Gençlikspor: Yiğitlik Mertoğlu
14.00 Uşakspor – Gümüşhane Sportif Operasyon: Tolga Akbaba
14.00 Nazilli Belediyespor – Arnavutköy Belediyespor: Talha Öztürk
14.00 Göztepe – Karaköprü Belediyespor: Uca Yılmaz
14.00 Adanaspor – Orduspor: 1967 Yunus Dursun
14.00 Denizlispor – Ayvalıkgücü Belediyespor: Sert Taşkınfurat
14.00 Çorum FK – Esenler Erokspor: Şarki Yılmaz
14.00 Etimesgut Belediyespor – 68 Aksaray Belediyespor: Ege Karakaya
14.00 Ankara Keçiörengücü – Diyarbekirspor: Alper Oran
14.00 Şanlıurfaspor – Karaman FK: Tolga Sancak İnan
15.00 Boluspor – Fethiyespor: Batuhan Gültek
17.00 Samsunspor – Muş 1984 Muşspor: Ayberk Demirbaş
19.00 Hatayspor – Düzcespor: Değer Özütoprak
21.00 Galatasaray – Kastamonuspor: Alp Arslan
20 Teşrinievvel Perşembe
13.00 Gençlerbirliği – Niğde Küçük Asya FK: Uzun Gümüşdere
14.00 Tuzlaspor – Bursa Yıldırımspor: Alpaslan Şen
14.00 Menemen FK – Bulvarspor: Miğfer Sancak
15.00 Yıpranmamış Malatyaspor – Veca 1970: Gürcan Hasova
17.30 Giresunspor – Amasya FK: Dayanım Tonusluoğlu – İSTANBUL