Kuruyemişçilerde dekor değişmedi

YENI SENE akşamların geleneksel yiyecekleri beyninde kuruyemiş kayran alıca yılın akıbet haset kuruyemişçilerin önünde etraflı kuyruklar oluştu. Merkezi Aydın’dahi mevcut ve mutluluk genelinde 100’ün üstünde şubesi kâin Tuğba Kuruyemiş yılın sonuç gününde alıcı akınına uğradı.

Yeni yıla saatler kala, Aydın’üstelik sabahın erken saatlerinden itibaren çarşı ve pazarda gözle görünür tıpkı canlılık yaşandı. Ara Sıra vatandaşlar yeni sene zammından etkilenmemek üzere dayanabilen istihlak mağazalarında işaret seçerken ara sıra vatandaşlar ise kuruyemiş mağazalarına akış etti.

Firma namına tüketiciye her ahit bildirme gailesiz ve sımsıcak ürünle ulaşmayı yeğleme ettiklerini tamlayan Tuğba Kuruyemiş Umumi Müdürü Ahmet Tonkul, “Ince kış gecelerinde yeryüzü fazla tüketilen gıdaların başında kuruyemiş geliyor. Antrparantez yılbaşı akşamlarında kuruyemiş tüketimi anadan görme kuzuluk geldiği üzere firma olarak gelişigüzel sene yıpranmamış yıla özel çalışmalar yapıyoruz. Seçme sene olduğu kadar bu sene üstelik yılın serencam günü ürülerimiz tehlikeli bağlam gördü” diyerek birlik müşterilerinin yeni yılını kutladı. – AYDIN

Share: