Manisa spor haberleri | Manisa’da voleybol şöleni başladı

Misli.com Selatin Ligi ekiplerinden SigortaShop Spor Kulübü eliyle Manisa’nın Salihli ilçesinde SMA hastası Duru çağa amacıyla düzenlediği ve 3 dolaşma bitmeme edecek olan Sardes Kupası Voleybol Turnuvası başladı.

Salihli Atatürk Spor Salonu’ndaki turnuvaya Galatasaray, SigortaShop Spor Kulübü, Çukurova Belediye Adana Demirspor ve Kültürlü Büyükşehir Belediyespor katılırken, voleybolseverler ise aldıkları bilet ile Duru bebeğe bindi oldu.

Turnuva öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan SigortaShop Spor Kulübü Başkanı Vazıh Kaya “Böyle ayrımsız sosyal sıkıntı projesinde kayran aldığımız için mutluyuz. Umarız dolgunca aynı gelir elde ederek Duru Afiyet’ın tedavisi amacıyla lazım olan paranın toplanmasına bir nebzede olsa katkı olur. Turnuvaya katılarak bindi olan takımlara teşekkürname ederim” dedi.

Duru’nun annesi Hatice Keyif “Kampanyamız şuan yüzdelik 64’e erişmiş durumda. Bu turnuvanın düzenlenmesinden âlem çokça mutluyum. Arınmış’nun kurtulması amacıyla zaruri olan paranın yarıdan fazlasını toplamış bulunuyoruz. Ne evet dizge müzaheret etsin. Tedavi olabilmesi için mukannen ayrımsız kilograma ulaşmaması lazım. Bu nedenle aç bırakmak zorunda kalıyorum. Çok üzgünüm” diye konuştu. SigortaShop Spor Kulübü Merve İzbilir ise, “Arınmış’nun kurtulması üzere başlatılan bu projenin içerisinde meydan aldığımız üzere çokça mutluyuz. İnşallah tıpkı faydamız tamam, Duru kurtulur” dedi.

Turnuva ise SigortaShop Spor Kulübü ve Galatasaray karşılaşması ile tevessül aldı. Karşılaşmayı Salihli Kaymakamı Mehmet Kamil Akva, İlçe Toyluk ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, Maharet Direktörlerden Ertuğrul Kuvvetli ve voleybolseverler izledi.

Sardes Kupası fikstürü şöyle:

19.00 Çukurova Bld. Adana Demirspor – Aydınlık B.B. spor

8 Ilk Teşrin Cumartesi

16.00 SigortaShop Spor Kulübü – Vazıh B.B. spor

18.00 Galatasaray – Çukurova Bld. Adana Demirspor

9 Teşrinievvel Pazar

13.00 Çukurova Bld. Adana Demirspor – SigortaShop Spor Kulübü

15.00 Vazıh B.B. spor – Galatasaray – MANİSA

Share: