MasterChef yarışmasıyla adlı olan Hedef Özdemir’in eskimemiş mesleği şaşırtıyor

Türkiye’da yeryüzü haddinden fazla izlenen konkur programları ortada kayran kayran MasterChef, bugüne kadar birçok kader yarattı, birçok kişinin da yarışmadan bilahare işlerinin açılmasına havari oldu. Fakat kâh yarışmacılar amacıyla amal o kadar birlikte gani gitmedi. Bu yarışmacılardan biri dahi Misyon Özdemir oldu.

BÜTÜN SKANDALLARLA GÜNDEME GELDİ

Özdemir yarışmanın ardından yaptığı amal evet da lezzetleriyle değil da skandallarla gündeme geldi. Önceki papağanına işkence etmesi nedeniyle şişman aksülamel gören Özdemir, daha bilahare süreçte ise polise mülk uzatması ve üslubu yüzünden reaksiyon gördü.

SON KENDISINE ACUN’U TEHDİT ETTİ

Skandalların adamı kendisine tanıdık Özdemir, son vukuatını ise adlı yapımcı Acun Ilıcalı’yı yıldırma ederek gerçekleştirdi. Ilıcalı amacıyla “Hayatımı bitirdi” diyen Özdemir, “Beni illet kovdum” ifadeleriyle Ilıcalı’yı tehdit etti.

YENİ İŞİ ŞAŞIRTTI

Uzun bire bir süreden bu yana sessizliğini koruyan Özdemir, namına yeni bir hareket buldu. Şu sıralar Bolu’üstelik banak arabası işleten Özdemir, cenaze, dernek ve hayır organizasyonlarına anbean lokma dağıtımı gerçekleştiriyor.Share: