Mavi Pul Kanatlılar bakir sezona hazır

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Karı Hentbol Takımı, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yaptığı tedbir maçlarıyla yeni zaman çalışmalarını tamamladı.

Yeni sezonda 4 kulvarda yarışacak Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Eş El Topu Takımı, yaptığı tedbir maçları ile çalışmalarını tamamladı. İzmir’in familya sahipliğini yaptığı tedbir maçları, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş ile yapıldı. İki maçta birlikte sergilediği başarım ile teknik heyeti mutlu fail Semavi Pul Kanatlılar, tedbir maçlarında ortaya koyduğu oyunla dahi göz doldurdu. Avrupa ve Türkiye’dahi oynanacak maçları düşünerek ekip derinliğini artırdıklarını belirten Konyaaltı Belediye Reisi Bonkör Iyi, Mavi Kelebekler’e güvendiğini belirtti. Sezona, hafta sonu Kastamonu Belediyesi GSK ile oynayacakları Süper Yürek ile başlayacaklarını anlatım eden Esen, Antalya’yı hem Türkiye’birlikte hem dahi Avrupa’dahi katakulli edecek olmanın gururunu yaşadığını dile getirdi.

“4 kupayı de takanak güçteyiz”

2022-2023 sezonu öncesinde iyi bire bir hazırlık devresi geçirdiklerini tamlayan Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü Eş El Topu Takımı Başantrenörü Birol Ünsal, takımın ortaya koyduğu performanstan mutlu olduğunu söyledi. Yaptıkları tedbir maçları ile takımın zait ve eksilerini tayin ettiklerini rapor eden Ünsal, kullanılmamış sezona şişman bir heves ve enerji ile başlayacaklarını vurguladı. Süper Lig’dahi başarılı 2 yılı geride bıraktıklarını belirten Ünsal, bu sene henüz anif ve mücadeleyi son saniyelere kadar bırakmayan tıpkı mızıka oluşturduklarını dile getirdi. Süper Yürek, Avrupa Kupası, Türkiye Kupası ve Süper Ligi kupası oluşmak amacıyla 4 kupayı de matlup güçte olduklarını vurgulayan Ünsal, oynayacakları gelişigüzel pik ayrı hazırlanacaklarını dile getirdi. – ANTALYA

Share: