Melik Karaahmet: “Beşiktaş’ı yenebiliriz”

– Kağan Karaahmet: ” Beşiktaş’ı yenebiliriz”

Giresunspor Başkanı Kağan Karaahmet:

“Beşiktaş’a kaçınmak duyuyoruz amma yenebilecek takıma ve motivasyona sahibiz”

GİRESUN – Giresunspor Başkanı Melik Karaahmet, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulunarak, “Beşiktaş gocunmak duyduğumuz dört şişman takımdan birisi, şehrimizde arz gani şekilde ağırlayacağız, fakat misafirperverliğimiz maçı kazanmamıza engel değildir” dedi.

Giresunspor Başkanı Kağan Karaahmet, ferda zat sahasında oynayacakları Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Başkan Karaahmet yaptığı açıklamada, “Öncelikle ifade etmeliyim kim Giresunspor bu zaman mecmu anlamıyla beklediğimiz olmasa de kötü tıpkı ortalamayla gitmiyor. Takımımızdan mennunuz, bu mevsim monte etmek istediğimiz taze benzeri mızıka kuralım, geleceğe yönelik daha temeller atalım dediğimiz ayrımsız mızıka modeli vardı. O nedenle şu anki gidişattan bire bir şikayetimiz bulunmayan, her an elan da bereketli aynı takım oluyoruz. Çok şükür şu anda ortalarda ekli benzeri durumda değiliz. İnanıyorum ki ilerleyen haftalarda elan da yukarılara çıkacağız” diye konuştu.

“Beşiktaş’ı yenebilecek, takıma ve motivasyona sahibiz”

Beşiktaş’ın dört şişman takımdan biri olduğunu ve içtinap etmek duyduklarını da tabir fail Başkan Karaahmet, “Bilindiği kabilinden bu hafta kişi evimizde dört büyüklerden biri olan Beşiktaş’ı ağırlayacağız. Beşiktaş takımı iri takımlarımızdan birisi olması hasebiyle ürkmek duyduğumuz tıpkısı kulübümüz. İnanıyorum kim gereken misafirperverliği Giresunlular gösterecektir. Beşiktaş’ı futbolcularından, taraftarına kadar yeryüzü mebzul şekilde şehrimizde izaz etmek istiyoruz. Maç konusuna gelince bağımlı ki biz sarmak istiyoruz, yitirmek istemiyoruz. Zira bu zümre büyüklerle oynanılan maçların önemi ve motivasyonu daha ayrımlı. Antrenmanlarda görüldüğü gibi arkadaşların motivasyonu en üst seviyede. Yenersek bizim için ekstra haddinden fazla iyice benzeri başarı olacak ve yenebilecek tıpkı takımımız olduğuna inanıyorum. Beşiktaş’a tırsmak duyuyoruz ama yenen tığ kalkmak istiyoruz. Umarız yandaş amacıyla dahi izlemesi zevkli olan pir tıpkısı karşılaşma olur” şeklinde konuştu.

Share: