Mezitli’deki Site ve Apartman Tutumlu ile Görevlileri Ankara’yı Gezdi

Mezitli Belediye Reisi Neşet Tarhan, Mezitli Site Apartman Yöneticileri Derneği ve yapılış aşamasında olan Mezitli Şehir ve Apartman Görevlileri Derneği üyelerinin Ankara gezisine katıldı. Cemiyet üyeleri, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Eksiksizlik Atatürk’ün kabrinin bulunduğu Anıtkabir’i musahabe ettikten sonra şehri gezdi.

Türkiye Büyük Ulus Meclisi’ne giderek ara sıra milletvekilleri ve CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ile bile mülaki gök bilimi, Mezitli’yi ve Mezitli Belediyesi aracılığıyla gerçekleştirilen projeleri anlattı.

Mezitli heyetini yürekten dinleyen Kılıçdaroğlu, Başbuğ Tarhan’ın ortaya koyduğu projelere olan memnuniyetini dile getirdi. Mezitli’de hayata güzeşte projeleri içten strateji ettiğini ve birçok belediye yoluyla emsal almasından muhit mutlu olduğunu dile getiren CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Mezitli Şehremaneti Başkanımız Neşet Tarhan’ı ve Mutlu Dirim Köyü, Jakaranda Korulukları, Kültür Merkezi, Müzakere Çarşısı, Eş Üretici pazarı kadar elan sayamadığım pek çok insana dokunan projeyi siz Mezitlililere hayat ediyorum. Projeler kadar halkımızın bunlara sahip çıkması üstelik beni antrparantez mutlu etti” dedi.

Vefatının 84. yılı kapsamında Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrini ve TBMM’yi ülfet etmiş olmalarından mutlu olduklarını tamlayan Mezitli Kent ve Apartman Yöneticileri Derneği üyeleri, Başbuğ Tarhan’a da kendilerine bu imkanı sağladığı amacıyla teşekkürname etti.

Anıtkabir ve TBMM ziyaretinin kendileri üzere çok hususi anların yaşanmasına vasıta olduğunu vurgulayan toplum örgütü üyeleri, “TBMM’birlikte çok sayıda milletvekili ve CHP Umumi Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile da müzakere imkanımızoldu.Kuruluş yolunda olan derneğimizi üslup şansımız oldu. Alelhusus sayın Kılıçdaroğlu’nun sıcak karşılaması, Mersin Ağacı ve Mezitli için bu kadar serbest hikmet sahibi olması bizleri haddinden fazla etkiledi. Tığ birlikte namına derneğimizin yapılış amacını aktardık. Başkanımız Neşet Tarhan’a bizlere bu imkanı sağladığı ve yanımızda olduğu için teşekkür ederiz” açıklaması yaptı.

Share: