MHP Genel Başbuğ Yardımcısı Sadi Durmaz Açıklaması

23.Uluslararası Tosya Kültür ve Düğü Festivali cihetiyle geldiği Kastamonu’nun Tosya ilçesinde konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz, “Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar arz efdal rey ile seçtirecek olan potansiyelimizi gördük. Bunu gittiğimiz herhangi bir yerde ve Tosya’üstelik gördük. Kaldı kim cebin tarafın henüz adayı da namevcut. Sair taraftan milletvekili seçimlerinde Cumhur İttifakı kendisine yer yüksel oyu alacağımıza inancımız kül” dedi.

23.Uluslararası Tosya Ekin ve Pirinç Festivali cihetiyle geldiği Kastamonu’nun Tosya ilçesinde MHP Tosya İl Başkanlığı ve AK Parti Tosya İlçe Başkanlığını görüşme etti. Öğür teşkilatı ile benzeri araya gelen Durmaz, toplantının ardından gündeme ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

“Teşkilatlarımız yapılacak seçime hazırlar”

Halk İttifakı’nın seçimlere amade olduğunu tamlayan Durmaz, “Bugün hem DOĞRU Parti İlçe Teşkilatını hem de MHP İlçe Teşkilatını konuşma ederek edimsel konulara ait değerlendirmeler yaptık. Gördük kim teşkilatlarımız yapılacak seçime hazırlar, sonuç derece tüvana benzeri uyum var. Cenabı Allah’ımızın izni ile Cumhurbaşkanımızı bugüne büyüklüğünde genişlik yüksek düşünce ile seçtirecek olan potansiyelimizin olduğunu gördük. Bunu gittiğimiz seçkin yerde ve Tosya’bile gördük. Kaldı ki cebin tarafın henüz adayı dahi bulunmayan. Farklı taraftan saylav seçimlerinde Halk İttifakı kendisine yeryüzü yüksel oyu alacağımıza inancımız birlik. Hükümetimizin ve belediyelerimizin çalışmaları son basamak gür. Hükümetimizin son dönemde çiftçimizin yüzünü verdiği destekle güldürmüştür. Çok nazik memnuniyetin olduğunu birlikte rastgele gittiğimiz yerde görüyoruz. Hangi yaparlarsa yapsınlar, Biden çetesi bizim hümayun yürüyüşümüzü kesemeyecek. Biz hedeflerimize emniyetli adımlarla gidiyoruz” dedi. – KASTAMONU

Share: