MHP heyeti, Ağrı’da “Adım Adım 2023” toplantısı düzenledi

MHP heyeti, “Yavaş Yavaş 2023-İlçe İlçe Ifham ve Işıklandırma Toplantısı” programı kapsamında Balkı’dahi derinti düzenledi.

Halk Terbiye Merkezi Konuşma Salonu’nda gerçekleştirilen program, çekinmek duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Mebus Tamer Osmanağaoğlu, burada yaptığı konuşmada, MHP Genel Başkanı Şevket Bahçeli’nin Ağrılılara selamını iletti. Türkiye’nin bölgede çokça kıvrak küresel aktör olduğunu belirten Osmanağaoğlu, şöyle devam etti:

“Artık tarihin akışını engin seyreden ve müdahil olması gereken yerlerde atıl ve hareketsiz ansız duran bir Türkiye yoktur. Artık olayları Ankara’da yorumlayan, kurulan oyunların parçası gelmek adına oyun kuran, yazılan tarihi okumak adına kendisi tarihi yazan, temas nev meseleye çabucak ve aktif şekilde müdahil olan bir Türkiye vardır.”

Osmanağaoğlu, 2023 seçimlerinde Cumhur Reisi adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ve MHP yerine birlikte TBMM’de elan tüvana şekilde Türk milletine hizmet etme şerefine başarmış olacaklarını anlattı.

MHP Merkez Disiplin Müesses Üyesi Kürşat Türker Ercan da kısaca ayrımsız yıldır Anadolu’yu kaymakamlık kaymakamlık gezdiklerini ve bu çalışmaların 2023 seçimlerine yönelik boyutu olduğunu belirterek değişik muhalefet partilerini eleştirdi.

MHP MYK üyeleri Alper Erdem ve Burak Güreşçi ile MHP Balkı İl Başkanı Selahattin Aktaş’ın de birer müracaat yaptığı izlence, yadigâr fotoğrafı çekimiyle sona erdi.Share: