MHP Umumi Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu bateri sen de, tokmak başkasında, evvel namzet ol, bilahare durum”

Ulusçu Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli, “Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar yıldırı örgütlerinin, emperyalist tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu bateri sen birlikte, tokmak başkasında, önceki namzet ol, sonra yer” dedi.

MHP reis Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

13 Teşrinisani’bile Elazığ’üstelik miting gerçekleştireceklerini belirten Bahçeli, “20 Teşrinisani 2022 tarihinde dahi Samsun Mitingimizi Cıvıl Cıvıl, Giresun, Sinop ve Kastamonu ülke teşkilatlarımızın dört başı bakımlı iştirakleriyle gerçekleştireceğiz. Yılmamızı gözleyenler, vazgeçmemizi düşleyenler emniyetli olunuz ki, emeğin yerde kalmayacağını, çalışmanın budun nezdindeki mükafatını kesinlikle görüp yaşayacaklardır” açıklamasında bulundu.

“Kılıçdaroğlu, TOGG’un sekans üretimi 2023 yılında başlıyor, siparişini atfetmek için birlikte hadi şimdiden kuyruğa gir”

Cumhuriyet Ahali Partisi (CHP) Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun “makine üretiyoruz dediler. Hani nerede? Milleti kandırıyorlar” sözlerini hatırlatan Bahçeli, “Allah’a çokça şükür gözlerimizle 29 Ilk Teşrin 2022 tarihinde Bursa Gemlik’te gördük ve tanık olduk. Sayın Kılıçdaroğlu, sana çığlık aynı bilgi vereyim, TOGG’un dizi film üretimi 2023 yılında başlıyor, buna şimdiden amade ol, siparişini vermek üzere bile haydi şimdiden kuyruğa gir. İlk yerel ve milli elektrikli makine olan TOGG’un banttan indirilme törenine katılarak kuma sevinci paylaştık, bundan da övünme ettik” diye niteleyerek konuştu.

“Kılıçdaroğlu temiz beyinleri uzaklarda, John’bile, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te ara, Mehmet’te mesafe”

Kılıçdaroğlu’nun MEMLUK gezisine ait mütekellim Bahçeli, “BENDE’de ve kâh Avrupa ülkelerinde temiz kanı sağlamak için gezip tozarken, bu beyinlerle Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını konuşacağım derken, pırıl pırıl zekalarıyla, âdeta yanardağ ağzı kabilinden fışkıran beyin ve vukuf kırcı beyinleriyle yurt evlatları Gemlik’te harikalar oluşturmuşlar, hayranlık uyandıran işlemler çıkarmışlar. Kılıçdaroğlu bembeyaz beyinleri uzaklarda, John’üstelik, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te uzaklık, Mehmet’te aleniyet, yabancısı olduğun Türk milletinde meydanlık ve banko bulacağını bile kafandan tart” şeklinde konuştu.

“Kılıçdaroğlu davul sen de, tokmak başkasında, geçmiş aday ol, sonra yer”

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan benim aday olmamdan çok korkuyor” sözlerini hatırlatarak, “Korkaklar milli başarıları gölgelemek için sıraya girenlerdir. Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar yıldırı örgütlerinin, yayılımcı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sen da, tokmak başkasında, önce namzet ol, bilahare konuş. Ardından da siyasetinde milli ve ahlaklı olmaya çalış” ifadelerini kullandı.

“Burak Haktanır’ın cesareti ve sert duruşu dahi hakikaten alkışlanacak düzeydedir”

Boğaziçi Film Festivali’nde yaşananlara ait ise Bahçeli şunları söyledi:

“Güya tıpkısı film yönetmeninin, düzenlenmiş bire bir hediye töreninde, PKK havarisi, terör heveslisi Tabipler Birliği Başkanı üzere, “büsbütün sulh dedi diye hapse attılar” sözü ve aldığı bulaşık ödülü bahis konusu bölücü şahsa ithaf etmesi birlikte inhitat ittifakının sası esas fikri, anne eğilimidir. Terörizme, ihanete, melanete, rezalete hazar diyenler, barışın yegane düşmanıdır. Bu tiplerin sulh, hak, demokratlık ve hürriyet çıkışları Türkiye’ye kurulmuş aynı nevi bombalı tuzaktır. Buna fiyat aracısız yana büyüklenme düz, Türk Silahlı Kuvvetleri’mize bühtan atıldığını haykıran, bu suretle milletimizin takdirini toplayan köken sanatçımız Burak Haktanır’ın cesareti ve dik duruşu da filhakika alkışlanacak düzeydedir ve kendisini kutlulamak, helal olsun eylemek boynumuzun borcudur.” – ANKARA

Share: