Motorola Telsiz Modelleri Kıyaslaması

Bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketi olan Motorola, çok çeşitli telsiz modellerine sahiptir.

Motorola’nın telsiz modelleri iki kategoriye ayrılır: biri profesyonel kullanım için, diğeri kişisel kullanım içindir. Profesyonel kullanıma polis memurları, itfaiyeciler ve ambulans sürücüleri tarafından kullanılan telsizler dahildir. Kişisel kullanım kategorisi, telsiz olarak veya parazit sinyallerinin düşük olduğu alanlarda kullanılabilen telsizleri içerir. Motorola, dünyanın farklı coğrafi bölgelerine uyacak birçok türde profesyonel ve kişisel model geliştirmiştir.

Motorola’nın telsiz ürünleri, kamu güvenliği, askeri ve federal hükümet gibi çeşitli uygulamalarda profesyonellerin ve işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Bazı yaygın Motorola modelleri DP4401Ex Atex, VX261, SL4000, SL1600 ve Dp4801’dir. Motorola Türkiye distribütör web sitesinde bulunabilirler. Fiyatlar 175 TL ile 450 TL arasında değişmektedir.

Motorola ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: Motorola telsiz

Motorola, tüm fiyat noktalarında uygun fiyatlı telsizler sunan bir markadır.

Amerikan çokuluslu telekomünikasyon şirketi Motorola, çeşitli uygun fiyatlı telsizler sunmaktadır. Şirket, farklı tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayarak kendisini farklılaştırdığından, Motorola telsizlerini herhangi bir fiyat noktasında bulabilirsiniz. Moto’nun misyonu, mobilite ve teknoloji yoluyla hayatı zenginleştiren yenilikçi ürünler sunmaktır.

Motorola dünyada tanınan bir şirkettir. Uzun yıllardır telekomünikasyon ve elektronik alanında çalışmaktadır.

Bazı ülkelerde Motorola telsizleri, en iyi markalardan biri oldukları için telsiz kullanıcıları arasında çok popülerdir. Ne amaçla kullanmak istediğinize bağlı olarak, farklı özelliklere ve fiyat aralıklarına sahip birçok modeli var. Birkaç isim vermek gerekirse PMR446, DM1400, VX261 ve SL4000 gibi farklı modelleri var.

Geçmişten günümüze iletişim

Uzun bir geçmişi olan telsiz, iletişim kurmak için Mors alfabesinin kullanıldığı günlerden bu yana çok yol kat etti.

Motorola şirketi, 1935’te dünyanın ilk ticari taşınabilir el telsizini icat etmesiyle adından söz ettirdi ve o zamandan beri telsizlerin evriminde önemli bir rol oynadı. 2003 yılında ilk flip-telefonu icat eden Motorola, o zamandan beri gelişen modern akıllı telefonlar yaratmaya başladı. Bugün Motorola, önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biridir ve bu çok heyecan verici alanda yenilik yapmaya devam etmektedir.

Motorola’nın en son yeniliklerinden bazıları, Moto G6 Play gibi klasik flip-telefonlarının daha akıllı versiyonları ve kalp atış hızı izleme ve GPS izleme yetenekleri gibi özelliklere sahip Moto 360 Gen 2 gibi akıllı saatler olmuştur. Bunların hepsi, bugün piyasada bulunan bazı güncel Motorola ürünlerinden yalnızca birkaç örnektir.

Motorola telsizleri en popüler iki yönlü telsizlerdir. Birçok modeli ve özelliği vardır. Tüm bu modellerin Türkiye’deki bölgelere tedarikinden Motorola telsiz Türkiye distribütörü sorumludur.

Motorola, 1928’de kurulmuş bir Amerikan çok uluslu telekomünikasyon şirketidir. 2011’de Motorola Google tarafından satın alındı, ardından 2014’te Lenovo’nun bir yan kuruluşu oldu.

Motorola ilk olarak 1940’larda Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da bir araba telsizi üreticisi olarak telsiz üretmeye başladı. 1967’de Motorola ilk yurtdışı şubesini Tokyo, Japonya’da açtı ve 1970’ler boyunca Latin Amerika, Afrika ve İtalya’ya doğru genişledi.

Share: