Muğla haberleri: Marmaris Belediye Başkanı Oktay, Personelle Öğle Vakti Yemeğinde Buluştu

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, kendisini gün ortası yemeğine nida eden Park Yeri ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla buluştu.

Komutan Oktay, öğle vakti yemeğinde Park Yeri ve Bahçeler Müdürlüğü personeliyle tıpkısı araya geldi. Uray’nin Armutalan’da kâin tesisinde planlı yemeğe, müdürlüğün çalışanlarının yanı sıra Komutan Yardımcıları İhsan Öztürk, Ali Zağlı, Hakan Köksal, Otopark ve Bahçeler Müdürü Merbutiyet Alp ve ünite amirleri katıldı. Ağaçların altında kurulan sofralarda yenen yemeğin peşi sıra personelle dostane eden Oktay, Marmaris için verdikleri say amacıyla personele teşekkür etti.

Her fırsatta uray emekçileriyle tıpkı araya gelmeye himmet gösterdiğini tamlayan Oktay, şunları söyledi:

“layenkati demeden Marmaris için çaba gösteren, başkaca sonuç iki senedir yaşanan coşkunluk, dominant, kar gibi felaketlerde üstelik iri bir cansiparane etkin belediye emekçilerimiz bizim bildirme kıymetlilerimiz. Elimizden geldiğince tekmil müdürlüklerin personelleriyle tıpkı araya gelmeye himmet gösteriyoruz. Zaman dahi sizlerle tıpkısı sofrada benimsenmek bizim amacıyla büyük ayrımsız alım ve bahtiyarlık. Verdiğiniz emekler ve akıttığınız cebin teri üzere aynı kat elan hepinize teşekkürlerimi sunuyorum, hepinize keyif olsun.”

Share: