Müzaheret kuruluşları üzere kripto mal cüzdanları oluşturuldu

BtcTurk tarafından, Kahramanmaraş merkezli toplamda 10 ili etkileyen depremler sonrasında AFAD, Hayata Destek, Kızılay, Tider ve TOG’a, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) cinsinden saklı yazı servet yardımlarını akseptans edebilmeleri için arkalama cüzdanları oluşturulup konfirmasyon edildiği bildirildi.

BtcTurk’ten yapılan açıklamada, BtcTurk kendisine, Kahramanmaraş’ta meydana mevrut ve bölgedeki çokça geniş bire bir alanı etkileyen zelzele zımnında koyu üzüntü içinde oldukları belirtildi.

Bu zor dönemde devletin ilgili kurumlarıyla teşrikimesai halinde bitmeme fail taharri-kurtarma ve evgin arkalama çalışmalarına ellerinden gelen her nev desteği sunmaya odaklandıkları tabir edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

“BtcTurk aracılığıyla AFAD, Hayata Bindi, Kızılay, Tider ve TOG’a, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) cinsinden saklı yazı dünyalık yardımlarını akseptans edebilmeleri için müzaheret cüzdanları oluşturulup teslim edildi. Bu cüzdan adreslerine BtcTurk hesabı dışındaki kripto servet cüzdanlarıyla yahut değişik platformlarda saha alan saklı yazı para hesapları ile saklı yazı mülk gönderimi yaparak bindi olabilirsiniz.

BtcTurk, gönderilen saklı yazı paraları hudayinabit adına Türk lirasına çevirecek ve gönderme işlemlerinden gelişigüzel encümen ücreti almayacaktır. Gelişigüzel geçen dakikada herhangi bir yardımın henüz üstelik önem kazandığı felakette hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara evgin şifa, zorluklarla savaş eden tamlık vatandaşlarımıza direnç gücü ve sabır diliyoruz.”

Açıklamada, cüzdan adresleri ve detaylar için “https://www.btcturk.com/yer sarsıntısı-yardimlasma-seferberligi” adresinin musahabe edilebileceği bilgisine yer verildi.

Share: