Natürel yollardan kurumak üzere aktarlara deste gösteriyorlar

Doğal yollardan cılızlaşmak için aktarlara deste gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta doğal yollardan zayıflamayı yeğleme eden vatandaşlar, aktarlarda yer alan beşi bir yerde adına adlandırılan karışıma bağlam gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar doğal yollardan değersizleşmek için aktarları yeğleme ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda meydan kayran beşi tıpkı yerde olarak adlandırılan tabii karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda meydan alan beşi tıpkısı yerde karışımın içerisinde, Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki kayran alıyor. Bu kokteyl aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Bildirme haddinden fazla metabolizmayı çalıştıran ödem atan nebatat var beşi yerde denilen. Biberiye, funda, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp baştan sona içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar çok memnun. Kesiksiz kullanılır. Düzenli kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz dahi baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa tek benzeri zararı namevcut. Bunlar meşrubat yerine içiliyor” dedi.Share: