Nilgün Belgün, Ecnebi Güveyi dizisinden kovulduğu dönemi anlattı: Hayatımın sunu print zamanıydı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Veri Mazeret programına konuk olan Nilgün Belgün, hayatının yeryüzü ağırlık günlerini anlattı.

“TİYATROYU SEÇTİĞİM İÇİN YABANCI DAMAT’TAN AYRILMAK ZORUNDA BIRAKILDIM”

Kalaycıoğlu’nun “Hayatının sunma şişman hüznü ne?” sorusu üstüne konuşan Belgün, ” Ecnebi Damat’ta oynuyordum, annem da üzücü hastalıkla uğraş ediyordu. Bana ‘evet seyir evet kol. Temel parayı diziden kırıyorsun’ dendi. Ego tiyatroyu seçtiğim amacıyla diziden bırakmak zorunda bırakıldım. Hayatımın en pres dönemiydi. Annem kanser ve tiyatrodan küçücük tıpkısı mülk alıyordum. Bunları hepsini çevirmek benim hayatımın bildirme edisyon zamanıydı” dedi.

“TV8’DEN KAZANDIĞIM PARAYA VERGİ SIRALAMASINA GİRDİM”

Diziden kovulduktan sonra aldığı iş teklifinden bahseden yırtıkça oyuncu, sözlerine şöyle bitmeme etti: “Cenabıhak hep iyilerin yanındadır. Günahsız tıpkısı şekilde diziden ayrıldığım üzere TV8’den sabahleyin kuşağı programı teklifi aldım. Çok dahi ongun ayrımsız parayla… Hassaten oturduğum evi sabahleyin kuşağından kazandığım parayla aldım. Tahammülfersa bire bir hisse senedi yaptım. Ecnebi Damat’tan kovuldum ama Türker İnanoğlu bunu kabul etmiyor. Ona sızlanan değilim, teşekkürname dahi ediyorum. Zira dizide olsaydım o programı yapamazdım. Programdan çok mebzul nukut kazanınca idrak sıralamasına de girmiştim.”

Share: