Oltu Oltu Kebabı EXPO ticaret fuarının göz bebeği oldu

İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılan Müsiad Expo Ticaret Fuarında Olet Oltu Cağ Kebabı fabrikasının açtığı sergilik kilolu sargı gördü.

Olet Bütünleşmiş cağ kebap fabrikası 150 ülkeden mevrut ziyaretçilerin akınına uğradı.

Olet yönetim kurulu Başkanı Abdulkerim Kavaz, “Daha 6 maaş firmamız olan Olet Entegre tesislerimizde ürettiğimiz paketli ürünümüz Cağ Kebap, Müsiad Expo fuarında 150 ülkeden gelen ziyaretçilerimizin yoğun ilgisine mazhar reşit, ancak içinde ve mikro dışında zincir marketlerde, restoranlarda ve sofralarda yerini alacağını kanıtlama etmiştir. Emeği geçen hep çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Erzurum MÜSİAD Büro Başkanı Fuat Çıpa ise “Olet Deri bütünleşmiş ve oltu kebabı fabrikasını kurmakla haddinden fazla akıllıcasına tıpkı kadem attığımızı bu projenin bölgemizdeki süfli saksı hayvan varlığını artıracağı kabilinden mıntıka ekonomisine ve istihdamına dahi ek değerinin olacağını bu fuar merkezinde görmüş olduk. MÜSİAD EXPO Ticaret Fuarı 2022 ye katılan ecnebi yatırımcıların cağ kebabımızı tatmaları ve damak tadı adına çokça beğenmeleri Olet’e Çok sakil yaklaşmaları beni ve arkadaşlarımı çokça mutlu etti yer güdük zamanda yapılabilirlik çalışmalarını yaparak yurtdışı bağlantılarını gerçekleştireceğiz” dedi.

MÜSİAD EXPO Tecim Fuarı 20222’ye Katılan MÜSİAD Sakat Genel Başkanı Abdurahman Kaan, “Öncelikle Olet Markası ile Fuara katılan Erzurum Şube Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkürname ediyorum Girişimcilik açısından çok muhteşem imza attılar. Burada Oltu’yu Banyo Kebabıyla tanıttılar ki TOGG’bile esin oldu kara kehribar ile gelişigüzel. Artık Oltu’yu Taş, TOGG ve Cağ Kebabıyla imdi tanıyacaklar lezzeti haddinden fazla güzelce kesimi fikriyatı güzel dondurulmuş yerine satılması de gayet düzgün daha çok tanıtıma iş kalıyor. Franchise sistemiyle mağazalaşmaya iş kalıyor başarılar diliyoruz kutlama ediyoruz” dedi. – ERZURUM

Share: