Planotik aşığının öldürdüğü Emine hemşirenin cinayetinde dramatik ilim! Başlangıç harfini omzuna çarpma yaptırmış

Geri saat 11.30 sıralarında Hüseyin B., karı sağlığı merkezine her an bacı Emine A.’ya odasında tabancayla yara etti. Ardından ayrımsız tabancayla özlük göğsüne acı yazar intihara kalkıştı. Emine A. ve Hüseyin B.’ye geçmiş kendisine afiyet merkezindeki doktorlar müdahalede bulundu.

İKİSİNİN BIRLIKTE DURUMU AĞIR

Arkası Sıra 2 gaileli, ihbarla çağrılan ambulansla Karaman Terbiye ve Araştırı Hastanesi’ne kaldırıldı. Emine A. ve Hüseyin B.’nin yapılan ameliyatların peşi sıra tedavilerinin ve hayati tehlikelerinin devam ettiği belirtildi.

EVLENME TEKLİFİNİ REDDEDİNCE ELEM ETMİŞ

Hüseyin B. ile Emine A.’nın teyze çocuğu olduğu belirtildi. Fenomen öncesi, Hüseyin B.’nin platonik amor beslediği öne sürülen Emine A.’nın aksiyon namına elinde çiçekle gelip muta nikâhı teklifi ettiği, ret cevabını alınca ayrıldığı öğrenildi. Daha sonradan tabancayla gelen Hüseyin B.’nin Emine A.’ya şiddetli edip peşi sıra intihara kalkıştığı belirlendi. Hüseyin B.’nin Emine A.’ya verdiği çiçeğin üzerindeki notta ise ‘Sevdam tıpkı zaman kabil, çekmezsem ölürüm…’ yazması özen çekti.

EMİNE HEMŞİRENİN ADININ BAŞLANGIÇ HARFİNİ OMZUNA YAZMIŞ

Öte yandan geçici otobüsünde muavin olarak çalışan Hüseyin B.’nin, dünyaevi teklifine ret cevabı alınca tabancayla vurup yaraladığı teyzesinin kızı bacı Emine A.’nın adının temel harfini omzuna stoper aletle yazdığı ve bu fotoğrafı da sosyal medyada paylaştığı ortaya çıktı. Hüseyin B.’nin saldırıda kullandığı tabancanın dahi kurusıkıdan dönüştürüldüğü belirlendi.

Share: