Prens Harry’den haddinden fazla konuşulacak bekaret itirafı: 17 yaşındayken benden balaban bir kadınla alay malay oldum

Krallık ailesinden ayrıldıktan sonraları eşiyle ABD’ye yerleşen ve ailesine müteveccih suçlamalarla sık sık gündeme gelen Prens Harry’nin 10 Ocak’ta çıkma olan ajanda kitabındaki kâh konular ifşa oldu.

“EŞİMİN İLİŞKİ SAHNELERİNİ BEYNİMDEN KAZIMAK İSTEDİM”

Prens Harry, “Spare” isimli hatırat kitabında eşi Meghan Markle’ın saha aldığı filmindeki cinsî muamele sahnelerinden erinçsiz olduğunu anlattı. Markle’ın ismini Google’da aratıp Suits dizisindeki sevişme sahnelerini görünce bundan pişmanlık duyduğunu yazan Harry, “O sahneleri beyninden giysi amacıyla neredeyse elektroşok terapisine gerekseme duyduğunu” belirterek nükte yaptı.

“17 YAŞINDA BEKARETİMİ KAYBETTİM”

Prens Harry gündeme bomba üzere düşen kitabında benzeri da bekaret itirafında bulundu. 17 yaşında bire bir pub’ın arkasında kendisinden müstakbel yaşta tıpkısı kadınla tensel ilişkiye girerek bekaretini kaybettiğini itiraf fail Harry, bu durumun utanç benzeri birikim olduğunu söyledi.

“BABAM ANNEMİN ÖLÜM HABERİNİ VERİRKEN SARILMAKTAN KAÇINDI”

Annesi Prenses Diana’yı kaybettiğinde 12 yaşında olan Prens Harry, babasının şiddetli haberi verirken kendisiyle çokça antipatik konuştuğunu ve sarılmaktan birlikte kaçındığını anlattı. Prens, abisiyle bu arada annelerinin ölümüne dayalı soruşturmanın yeniden açılamasını temenni etmeyi planladıklarını ama saray yetkililerinin buna cevaz vermediğini dahi sözlerine ekledi.

Share: