Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Eygev Açılışına Katıldı… Köse: “Özel Vatandaşlarımızın Her Daim Yanındayız”

Engelli ve Buğulu Hizmetleri Iş Vakfı Karabük Şubesi’nin açılışına katılan Safranbolu Belediye Reisi Elif Köse, “Göreve geldiğimiz önce günden bu yana gerçekleştirdiğimiz projeler ile engelli vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

Safranbolu Belediye Reisi Elif Köse,Engelli ve Buğulu Hizmetleri Aksiyon Vakfı (EYGEV) Karabük Şubesinin açılışında katıldı. Açım törenine; İl Açıkgöz Komutanı Karabük İl Itimat Müdürü Haysiyet Yırtar, Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm, Karabük Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Abdullah Karakaya, Karabük Uray Başkan Yardımcısı Seher Berker, İl Milli Yetişek Müdürü Nevzat Deniz Kazı, İl Sağlık Müdürü Ahmet Solgun, Eygev Genel Başkanı Serkan Sevgili, Eygev Karabük Bölüm Başkanı Mustafa Doğan, Karabük Ocak ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdurrahman Bilgiç katılırken, Dernek Genel Başkanı Sav vasıtasıyla tören düzeni üyelerine engelli vatandaşlarımıza verdikleri katkılarından kıran teşekkürname plaketi sunma edildi.

“BIZZAT VE BELEDİYE KENDISINE RASTGELE AHIT KATKIYA HAZIRIZ”

Komutan Köse, açılışta gücük bire bir müracaat yaptı. Köse, Derneğin çalışmalarını yakından izlem ettiğini tabir ederek, “Şahsen ve belediye namina seçkin antlaşma katkıya hazırız. Karabük şubesinin açılışında emeği olan herkese teşekkürname ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: