Samsat Kaymakamı kurban kesilerek karşılandı

Adıyaman’ın Samsat kaymakamlık Kaymakamı Süleyman Vekil, geçmiş karye gezisi olan Yarımbağ köyünde kurban kesilerek karşılandı.

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Tayin Kararnamesi ile Samsat ilçesine atanan Kaymakam Süleyman Icra Vekili çalışmalarına karye gezileri ile bitmeme ediyor. İlk köy gezisini Yarımbağ köyüne eden Kaymakam Bakan amacıyla köylüler koç kesildi.

İlçe Bitirmiş Komutanı Kurnaz Kıdemli Astsubay Başçavuş Fatih Mehmet Çetince, İlçe Özel İdare Müdürü Haşim Uçar, Içtimai Teavün ve El Birliği Vakfı Müdürü Mustafa, Köylere Hizmet Sevk Birliği Müdürü Fahrettin Polat ve ara sıra maharet elamanlarla gelişigüzel Yarımbağ ve Kırmacık köylerinde vatandaşlar ile bire bir araya gelen Kaymakam Nazır, düzenlenen çalışmaları durumunda inceledi, ihtiyaç ve sıkıntılar ile ilgilendiren istişarelerde bulundu.

Kaymakam Vekil köylerde yaptığı açıklamalarda, Samsat ilçesinin tarım ve hayvancılık alanlarında henüz dahi istikbal seviyeye taşınması üzere kardeşlik ile çalışacaklarını rapor ederek, ilçenin konuşu, içtimai ve kültürel olarak kalkınması için bütün imkanların kullanılacağını söyledi. – ADIYAMAN

Share: