Sarıkamış Ski Merkezi’nde Bengü ile yılbaşı coşkusu

Sarıkamış Ski Merkezi’nde Bengü ile yılbaşı coşkusu

KARS – Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi ve oteller bölgesinde yeni yıl kutlamaları mülevven ve heyecanlı geçti.

Yerli ve ecnebi turistler, değme yıl olduğu kabil bu yıl dahi yeni yıla kayağın ve kış turizminin merkezi Sarıkamış’ta girmeyi yeğleme etti.

Kayak Merkezinde bulunan seçme otellerde planlı yılbaşı programları çerçevesinde, işsiz fişek gösterileri, uçurulan heves balonları, halk oyunları gösterileri, oryantal show ve artist Bengü ile yeni sene karşılandı. Sonunda kullanılmamış yıla Sarıkamış’ta giren yerel ve yabancı turistler unutulmaz tıpkı akşam yaşadı.

“Bengü ile unutulmaz aynı yılbaşı gecesi”

Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde ruh gösteren Duja Chalet’dahi da yeni sene etkinlikleri heyecan komple geçti. Yeni yıla Sarıkamış’ta kısaltmak talip misafirlerine yer gani hizmeti isnat etmek üzere birbirinden evire çevire programlar hazırladı.

Türk pop müziğinin başarılı sanatçısı Bengü, yılbaşına hususi programı ve repertuarı ile Duja Chalet’bile sahne aldı. Birçok eylem ve etkinliğin yer aldığı hususi yılbaşı programında, misafirler ekibin faik bakım anlayışı ile aile başında torunlar ve noel ata buluşması, muattal fişek ve raks gösterileri eşliğinde eskimemiş yıla ‘merhaba’ dedi.

“Bengü kayak severleri Sarıkamış’a davet etti”

Eğlenceye katılan konukların ortak temennisi, barış ve beraberlik oldu. Sanatkâr Bengü, kristal ocak ile Türkiye’nin sunma sunturlu pistlerinin bulunduğu Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezi’ne ski severleri davet etti.

Share: