SELIM Parti Genel Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Hatay’da partililere seslendi Açıklaması

YANLIŞSIZ Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, 2023 seçimlerinin önemini belirterek, “Tehlikesiz olun bu seçim Akdeniz’deki Mavi Vatan kavgasının seçimidir. Şuşa’daki Azeri kardeşlerimizin seçimidir. Karadeniz’deki bizim mücadelemizin aynı seçimidir. Yıllardır vermiş olduğumuz bu erk mücadelesindeki kazanımlarımızın kaybedilmemesi seçimidir.” dedi.

Özhaseki, Hatay’daki temasları kapsamında YANLIŞSIZ Fırka Hatay milletvekilleri Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, Hacı Küçümseme Türkoğlu, Sabahat Özgürsoy Polat ve YANLIŞSIZ Parti İl Başkanı Yoksulluk Yeşildal ile Yayladağı Belediyesi öncülüğünde kurulan Yayladağı Kadın Girişimi Kooperatifi binasının açılışını yaptı.

Açılışın peşi sıra Özhaseki ve beraberindekiler kooperatifi gezerek Başkan Katre Yalçın’dan çalışmalarla ilgilendiren bilgi aldı.

Özhaseki henüz sonra Yayladağı Belediye Reisi Mehmet Yalçın’ı musahabe etti, peşi sıra Uray Derinti Salonu’nda muhtarla bire bir araya geldi.

İskenderun Belediyesini üstelik mülakat fail Özhaseki, burada Belediye Reisi Fatih Tosyalı’dan çalışmaları için bilgi aldı.

Özhaseki henüz sonda DÜRÜST Tümen İskenderun İlçe Başkanlığına geçerek burada partililerle görüştü.

Burada partililere seslenen Özhaseki, kimseyi ayırmadan çalışmak amacıyla bu yola çıktıklarını söyledi.

Bunun için yapılan bütün seçimlerde bir numara olduklarını belirten Özhaseki, Cumhuriyet Altını tarihinde hangi yapılmışsa biraz mislini 20 sene içerisinde yaptıklarını dile getirdi.

“Sorunları çözecek esasen bizleriz”

Milletin yıllardır üstünde baziçe oynandığını belirten Özhaseki, şöyle bitmeme etti:

“FETÖ belası 50 yıldır var emin olun. Yıpranmamış çıkmış benzeri olay değil. Arada Sırada sözde PKK bile FETÖ dahi SELIM Öğür ile doğma, bizim zamanımızda güçlenmiş üzere anlatıyorlar. Milleti kandırmaya bitmeme ediyorlar. Öyle değil. Esasen güçlükle dışı tahrikli,yine onların desteğiyle 50 yıldır süren tıpkısı bela silsilesi var ama haddinden fazla şükür hep bunların hakkından de bizler geldik. İşlerimiz da iyiye gidiyor. İnşallah bundan sonra de iyiye gitmeye devam edecek. Haddinden Fazla dahi pir işler yapılıyor. cura sorunlarımız var mı var. Biliyor muyuz bunları? Haddinden Fazla gani biliyoruz. Bunları kim çözecek? Güvenli olun bunu çözecek önderlik hem bizde var, liderimiz doğrusu başımızda, grup de bilgi bile birikim de var. Bu sorunları çözecek inşallah yine bizleriz. Bundan on paralık kimsenin endişesi olmasın.”

“Bu intihabat üzere hepimizin seferber olması geçişsiz”

2023 seçimlerinin önemine değinen Özhaseki, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Önümüzdeki günlerde bile tıpkı seçim var. Bu seçme sıradan aynı Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı seçimi değildir. Recep Tayyip Erdoğan seçimi bile değildir. Bu seçim hep dünyadaki tehlikesiz olun mazlumların seçimidir. Ahiret Yolculuğu döşeğinde Cumhurbaşkanımıza ‘Boşnakları sana teslim ediyorum. Ona lütfen kız kardeşin üzere bak.’ diyen Aliya İzzetbegoviç’in seçimidir. Filistin’in seçimidir. Tehlikesiz olun bu seçim Akdeniz’deki Mavi Vatan kavgasının seçimidir. Şuşa’daki Azeri kardeşlerimizin seçimidir. Karadeniz’deki bizim mücadelemizin aynı seçimidir. Yıllardır vermiş olduğumuz bu iktidar mücadelesindeki kazanımlarımızın kaybedilmemesi seçimidir. Tanrı kötülere okazyon vermesin. Düzenlemek çokça baskı amma mat etmek o kadar basit ki. O yüzden bu seçimler amacıyla hepimizin seferber olması lazım.”

Konuşmaların peşi sıra DÜRÜST Tümen İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Cesaret, Özhaseki’ye resim bergüzar etti.Share: