Sular Sağlık Grubu, Alpedo Voleybol Takımının afiyet sponsoru oldu

– Sular Esenlik Grubu, Alpedo Uçan Top Takımının afiyet sponsoru oldu

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta Sular Keyif Grubu; hastane, cankurtaran, doktor ve gayrı esenlik tedarikleri üzere Alpedo Kahramanmaraş Karı Uçan Top Takımına sponsor oldu.

Özel Sular Yüksekokul Hastanesi’nde gerçekleşen imza törenine kadın uçan top kulübünün oyuncuları ve beceri grup katıldı. Sporcularla konuşan Sular Sağlık Grubu Umumi Heyet Başkanı Hasan Sular, kulüp başkanı Hüseyin Akkaya ile sağlık protokolünü imzaladı. Protokole göre sporculara Özel Sular Yüksekokul ile Özel Yurt Hastanesinin tamam imkanları sunuldu. Kentte oynanacak olan maçlara ambulans ile hekim desteği da sağlanacak.

Sporculara verecekleri esenlik desteğinden periferi bahtiyar olduklarını anlatım fail Sular Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sular, “Spora destek gelişigüzel anlamda önemlidir. Biz Sular Yüksekokul ve Yurt Hastanesi olarak kadın sporcularımıza arkalamak amacıyla protokol imzaladık. Takımımıza başarılar diliyoruz. Temennimiz bir numara ligde boğuşmak” dedi.

Başkan Hüseyin Akkaya ise, “Eğer kentimize hizmet edilmesi gerekiyorsa bunun yolu spor ve turizmden geçiyor. Bu şehrin tanıtımı ve genç neslini ileriye tasrif etmek istiyoruz. Bilcümle birlikte başaracağız” dedi.

Sporculardan Esra Betül Dokunaklı, “Sağlık sponsorluğu haddinden fazla önemliydi çokça teşekkür ederiz” dedi.

Share: