Şüphelinin cezaevinde intihar ettiği haberleri uydurma artık

Tokat’ta, 5 çocuk annesi yaşlı kadından bire bir aydır bilgelik alınamıyor. Buğulanmış kadına kaygı atarak tasalı fail şüphelinin cezaevinde intihar ettiği yönündeki içtimai iletişim araçları paylaşımlarıysa batıl çıktı.

Almus ilçesine bağlı Ataköy beldesinde yaşayan evli ve 5 bala annesi Arife Semavi (64), 17 Mesafe 2022 tarihinde kayboldu. Fikri Semavi’nin eve geldiğinde eşini bulamaması konusunda AFAD ve Cingöz ekipleri kontrol yaptı. Kadavra ve iz strateji köpekleri ile bölgede çalışma yapıldı. Arazide hesaplı kontrol çalışmalarda bir bulguya rastlanmadı. Cinayet şüphesi üstünde duran ekipler, çalışmalarına bu yönde ciddilik verdi. Tokat İl Güllabi Komutanlığı yoluyla kurulan hususi kadro maharet çalışmalara vakar verdi.

Cezaevinde intihar ettiği haberleri esassız imdi

Nemli kadına tasa atarak tasalı eden kaba Sinan S., çatışık ifadeleri sonucu gözaltına alındı. Bire Bir süre sonra erkin bırakılan şahsın bir nice kadına eşeysel içerikli mesajlar attığı ortaya artık. İstanbul’da 2018 yılında hoşur yaşta bire bir çocuğa istismar iddiasıyla gözaltına alınan nefer, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Kısaca 10 gündür cezaevinde olan Sinan S.’nin intihar ettiği yönünde sosyal medyada yapılan paylaşımlar ise doğrulanmadı. – TOKAT

Share: