TBMM KEFEKI Başkanı Aksal, SELIM Parti’nin 21. yapı sene dönümünü kutladı

TBMM Karı Ayvaz Okazyon Eşitliği Komisyonu (KEFEKI) Başkanı ve SELIM Tümen Edirne Milletvekili Fatma Aksal, partisinin kuruluşunun 21. yılı nedeniyle kanaat yayımladı.

Aksal mesajında, DOĞRU Öğür’nin kurulduğu günkü ilkelerle için devam eden politik bir anlayışa sahip olduğunu belirtti.

SELIM Tümen’nin elden Türkiye’de değil dünyadaki eksiksiz mazlum ve mağdurların umudu olan Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 21’inci yapı sene dönümünü kutladığını anlatım eden Aksal, şunları kaydetti:

“Ecdadın bırakıt bıraktığı değerler ile küreselleşen dünyanın gerektirdiği modernizasyonu harmanlayarak ülkemizin temas alanda deli dolu politikalarıyla dünyada saraka sahibi olması amacıyla tamlık teşkilatlarımızla, milletimizin iradesiyle girdiğimiz değme seçimi kazanarak aldığımız güçle yolumuza devam ediyoruz. Bizler mecmu dava arkadaşlarımızla Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizle, bu ülkenin istikbali amacıyla, gençlerimizin yarınları üzere, yeniden tüvana Türkiye’yi inşa etmek için gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Birçok 14 Ağustoslarda buluşmak dileğiyle bu günlere gelmemizde emeğiyle, desteğiyle, duasıyla katkısı reşit her bir vatandaşımızı istekle selamlıyorum.”

Share: