Tedaviye revan buğulanmış çiftin evini soydular

Tedaviye giden nemli çiftin evini soydular

Hastanede tedavi gören mefluç kadının evine giren hırsızlar kızıl eşyaları çalıp kayıplara karıştı

KARABÜK – Karabük’te, nüzullü olan ve otama amacıyla hastanede yatan Fatma Adakoğlu isimli kadının evine giren hırsızlar eşyaları çaldı.

Fenomen, dün akşam ezanı saatlerinde, gestalt ilçeye bağlı Bakir Mahalle Cengiz Topel Caddesi Anıt Sokak’ta meydana geldi. Ankara’birlikte işlek Eray Adakoğlu, mefluç annesi Fatma Adakoğlu’nu tedavisi amacıyla Karabük’ten alıp Bolu İzzet Baysal Terbiye ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Annesinin hastaneye yatış işlemleri sonrası, asıl babasıyla vedalaşıp Ankara’ya dönen Adakoğlu, akrabalarının aramasıyla eve haydut girdiğini öğrenip yeniden Karabük’e geldi. Eve mevrut polis ekipleri tetkik yapıp, delil topladı. Hırsızlık şüphelilerinin dayanaklık etmek kattaki dairenin korkuluğunu kırıp, pencereyi açarak kalp girdiği belirlendi.

Dün sabah annesi ve babasını alıp otama için Bolu’ya gittiklerini belirten Eray Adakoğlu, daha geçmiş birlikte analog tıpkı görüngü yaşadıklarını belirterek, ” Demir korkulukları kırıp eve giriyorlar. Odanın birlikte kapısı kilit olduğundan onu de kırıp odaları açmışlar. Televiyon ve altın eşyaları almışlar.” dedi.

Share: