Tekirdağ Büyükşehir’in Hayrabolu Toplumsal ve Sportif Tesisi Açılıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Hayrabolu Rekreasyonel Sosyal ve Sportif Kasılma, 2 Boşluk Cuma Namazı haset saat 14.30’da düzenlenecek törenle hizmete açılacak.

Hayrabolu ilçesi İlyas Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Hayrabolu Rekreasyonel Içtimai ve Sportif Organizasyon, bodrum ve medar kattan oluşuyor. 31 araçlık bağlı, 20 tanesi özürlü atılmak amacıyla 167 araçlık küşade park yeri alanına ehil tesiste; konuşma salonu, antrenör odaları, spor salonu, aşçı, bala oyun sahası, meydanda düz spor alanı, gezinme ve istirahat alanları ve beceri hacimler bulunuyor.

Yurttaşların ve ilçelerin ihtiyaçları doğrultusunda yatırım ve projelere bitmeme ettiklerini tamlayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Reisi Kırat Albayrak, şöyle konuştu:

“Hayrabolu ilçemizde yapımını tamamladığımız Hayrabolu Rekreasyonel Içtimai ve Sportif Yapılış ilçemizde vatandaşlarımız üzere eke tıpkısı kültürel ve sportif organizasyon olacaktır. Ego Hayrabolu Rekreasyonel Toplumsal ve Sportif Organizasyon’in ilçemize ve vatandaşlarımıza güzel olmasını diliyor, 2 Ara Cuma günü gerçekleştireceğimiz küşat törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

Share: