Tekirdağ’da umum otobüsünde kükremek tartışması

– Tekirdağ’da ahali otobüsünde su tartışması

Şoförün, buğulu adama ‘İnmezsen gitmem’ tartışması kamerada

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde özel umum otobüsü şoförü ile yolcunun ‘inmezsen gitmem’ tartışması kameralara yansıdı.

TEKİRDAĞ – Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde şişko taşıma otobüsü şoförü ile nemli benzeri yolcunun 5 zaman süren ‘inmezsen gitmem’ tartışması durakta muntazır vatandaşların araya girmesiyle serencam buldu, o anlar ise vatandaşlar yoluyla anahtar altına makbuz.

Tekirdağ dahi gün boyu canlı olan yağışlı hava trafikte yoğunluğa faktör oldu. Süleymanpaşa – Marmaraereğlisi ilçesi otobüs seferlerinde üstelik yağışlı havanın etkisiyle arıza yaşandı ve otobüs duraklarında deniz oluştu. Süleymanpaşa ilçesi eski otogar durağında Marmaraereğlisi ilçesine gezmek amacıyla otobüse binmek talip buğulu ayrımsız koca ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hususi Dolgun Nakil otobüsünün şoförü arasında gerilim yaşandı. Otobüste bulaşıcı sayısını haddinden fazla çok olmasına tepki gösteren şoför, yaşlı adamdan otobüsten inmesini isteyince 1 buçuk saat otobüs bekleyen yolcu bu duruma tepki göstererek araçtan ağmak istemedi.

Zorla indirmek istedi

Nemli adamın otobüsten inmemesi konusunda ara bulucu debi ettirmeyen şoför serencam yerine çözümü aracı istop etmekte buldu. Direksiyondan inen sürücü, yaşlı adamı otobüsten cebren azaltmak isteyince birlikte araya vatandaşlar girdi. Yaşlı koca ve şoförün kısaca 5 zaman süren inatlaşması yaşlı adamın otobüsten inmemesi ve araçtaki farklı yolcuların ısrarı konusunda serencam buldu. Otobüs şoförü ve buğulu adamın beyin almaz inadıysa durakta otobüs bekleyen vatandaşların el telefonu kamerasına yansıdı.

Share: