Toyluk ve Spor Bakanlığından Küre’ye 270 nefis spor salonu

Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kastamonu’nun Küre ilçesinde yapılan 270 can kapasiteli bağlı spor salonunun inşasına devam ediliyor.

Bilgisizlik ve Spor Bakanlığı’nın onayının ardından Küre Uray Başkanlığının teberru desteği ile yapımına başlanılan sadık spor salonunda çalışmalar bitmeme ediyor. 270 gönül kapasitesine cemaat spor salonunda yapım çalışmaları bitmeme ederken, çalışmaların mail tıpkı zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması hedefleniyor.

Cahillik ve Spor Bakanlığı’nın onayı ve Yeryüzü Uray Başkanlığının teberru desteği ile yapımına başladıkları 270 nefis spor salonu inşaatında çalışmaların son aşamaya geldiğini söyleyen Yeryüzü Şehremini Salih Turan, “İlçemize sadık spor salonu kazandırılmasında emeği sabık, bizlerden maddesel manevi desteğini esirgemeyen fehamet büyüklerimize, emanet, hava ve kuruluşlara şükranlarımızı sunuyoruz. Sınırlı Spor Salonu’nu inşaatımızı arz gelişmemiş sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. Değme şeyin yer iyisini, sunu güzelini doğruluk eden ilçemiz üzere cümle gayretimizle çalışmaya bitmeme edeceğiz. Ara Vermek namevcut, çalışmaya, üretmeye bitmeme” dedi. – KASTAMONU

Share: