Turistler tatil ve esenlik ihtiyaçlarını birleştirdi

Türkiye’nin saf güzellikleri ve sağlık alanındaki yetkinlikleri etraflı yıllardır Avrupa’dan ve Zenci ülkelerinden Türkiye’ye mevrut turistlerin tatil ve tedavilerini birleştirmelerini sağlıyor. Dr. Mehmet Erdoğan, sonuç dönemde yaz aylarında saç ekimi için ensiz dışından mevrut hastaların geçmiş Türkiye’nin nazirsiz kıyılarında tatil yaptığını, peşi sıra saç ekimi için merkezlerine geldiğini söyledi. İngiltere’den KUL’ye dünyanın dokuz canlı çok ülkesinden pestil ağırladıklarını belirten Dr. Erdoğan, “İnsanlar yaz aylarında saç ekimi yaptırmak üzerine çekimser kalabiliyor ancak dört zaman saç ekimi yaptırmak olanaklı” dedi.

İngiltere ilkin koyulmak için ağırlıklı namına ESIR, Kanada ve Avrupa’dan hasta ağırladıklarını belirten Smile Hair Clinic’in Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, yaz aylarında da saç ekiminin yoğun tıpkısı biçimde sürdüğünü belirtti. Serencam dönemde yaz aylarında saç ekimi üzere sıkı dışından mevrut hastaların tatillerini yaptıktan bilahare tedavi sürecine başladığını anlatan Dr. Erdoğan, yaz-kış demeden dört mevsim saç ekimi yaptırılabileceğini belirtti.

ÖNEMLİ OLAN BAKIM DÖNEMİ

Literatür saç ekimi yaptırmakla ilgilendiren hastaların, “Teşrinievvel sonrası denize girebilir miyim?”, “Enfeksiyon kapma riskim artar mı?” kabil kaygıları olabileceğini dile getiren Dr. Mehmet Erdoğan, şu bilgileri paylaştı:

“Saç ekimini edebiyat ya birlikte kışın yaptırmak ortada bir ayırt bulunmuyor. Burada mefret olan ekim işleminden bilahare, ‘bakım dönemi’ dediğimiz dönemde hastalarımızın önerilerimize uyması. Yaz özelinde hele önce 1 hafta, 10 günce devir yüce. Bu dönemde güneşe direkt maruz kalınmaması önem taşıyor. Hastalarımıza şapka takmalarını, mümkünse terlemeyi minimuma indirecek ortamlarda bulunmalarını tavsiye mektubu ediyoruz. Gene sonrasında yeryüzü az 15 devir bahir ve 1 ay havuzdan uzak durulması bile kudretli tıpkısı saç ekimi amacıyla yetişkin kriterler.”

Share: