Turistlerin kullanılmamış formülü: Hem dinlence hem sağlık

Türkiye’nin doğal güzellikleri ve esenlik alanındaki yetkinlikleri ince yıllardır Avrupa’dan ve Gündüz Feneri ülkelerinden Türkiye’ye gelen turistlerin tatil ve tedavilerini birleştirmelerini sağlıyor. Dr. Mehmet Erdoğan, serencam dönemde yaz aylarında saç ekimi üzere dar dışından mevrut hastaların evvel Türkiye’nin benzersiz kıyılarında tatil yaptığını, arkası sıra saç ekimi için merkezlerine geldiğini söyledi. İngiltere’den KÖLE’ye dünyanın pek çok ülkesinden marazlı ağırladıklarını söyleyen Dr. Erdoğan, “İnsanlar yaz aylarında saç ekimi yaptırmak üzerine kararsız kalabiliyor ancak dört zaman saç ekimi yaptırmak tür” dedi. 

İngiltere özellikle kalkmak için ağırlıklı yerine ÇAKER, Kanada ve Avrupa’dan pestil ağırladıklarını söyleyen Smile Hair Clinic’mağara Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, yaz aylarında da saç ekiminin gösterişli tıpkı biçimde sürdüğünü belirtti. Akıbet dönemde yaz aylarında saç ekimi için yurt dışından mevrut hastaların tatillerini yaptıktan sonraları otama sürecine başladığını anlatan Dr. Erdoğan, yaz-şita demeden dört zaman saç ekimi yaptırılabileceğini belirtti.

ÖNEMLİ OLAN BAKIM DÖNEMİ

Gökçe Yazın saç ekimi yaptırmakla ilişkin hastaların, “Teşrinievvel sonrası denize girebilir miyim?”, “Enfeksiyon kapma riskim artar mı?” gibi kaygıları olabileceğini dile getiren Dr. Mehmet Erdoğan, şu bilgileri paylaştı:

“Saç ekimini literatür ya da kışın yaptırmak beyninde bir ayırt bulunmuyor. Burada oylumlu olan ilk teşrin işleminden sonraları, ‘bakım dönemi’ dediğimiz dönemde hastalarımızın önerilerimize uyması. Yaz özelinde alelhusus önce 1 hafta, 10 günce periyot kebir. Bu dönemde güneşe direkt maruz kalınmaması önem taşıyor. Hastalarımıza kapela takmalarını, mümkünse terlemeyi minimuma indirecek ortamlarda bulunmalarını referans ediyoruz. Gene sonrasında sunu az 15 zaman deniz ve 1 kamer havuzdan uzak durulması de muvaffakiyetli aynı saç ekimi amacıyla heybetli kriterler.”

Norveç Hak Bakanı’nın dinlence pozu ortamı gerdi

 

Avrupa’bile tatil yapabileceğiniz en dolgunca 10 kent

 

Kızgın dinlence dönemi bitiyor

 

Share: