Vali Akkoyun’dan kuzeni vasıtasıyla vurulan abla açıklaması

– Ilbay Akkoyun’dan kuzeni tarafından vurulan hemşire açıklaması

KARAMAN – Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, kuzeni vasıtasıyla silahla vurularak sakil yaralanan bacı Emine Kamer’ın tedavi gördüğü hastaneye her an yetkililerden hikmet aldı.

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, kuzeni Hüseyin Bağrıaçık aracılığıyla silahla vurularak güç yaralanan abla Emine Ay’ın tedavi gördüğü Karaman Terbiye ve Araştırma Hastanesine her an yetkililerden vukuf aldı. 1. Nolu Ocak Sağlığı Merkezindeki Esenlik Hanay Merkezinde vazifeli olduğu öğrenilen abla Emine Ay’ı vurduktan bilahare aynı silahla kendisini üstelik vuran Hüseyin Bağrıaçık’ın dirimsel tehlikelerinin bulunduğu öğrenildi.

Ilbay Akkoyun’un hastanede yaşanan olaya ilişik gazetecilere açıklamalarda bulundu. Yaralıların teyze çocukları olduğunu anlatım eden Vali Akkoyun, “Zaman nısfınnehar saatlerinde Karaman 1 Nolu Esenlik Ocağının peş kısmında mevcut KETEM’üstelik görevli hemşiremiz Emine Ay, Hüseyin Bağrıaçık isimli vatandaşımız aracılığıyla silahla yaralanmıştır. Olay adına 112 ekiplerimiz anında zeki etmişler. 112 Müstacel Müzaheret ekiplerimiz önceki müdahaleyi yaptıktan sonra yaralılarımız Karaman Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesine getirilmiş. Hüseyin Bağrıaçık, Emine Kamer hemşiremizi yaraladıktan sonraları aynı silahla göğüs kısmına şiddetli buyurmak aracılığıyla intihara teşebbüste dahi bulunmuştur. İki yaralımızın Eğitim ve Araştırı Hastanesinde şu anda ameliyatları devam ediyor. Güvenlik ve esenlik birimlerimizin ilk belirlemelerine göre Hüseyin Bağrıaçık ve Emine Ay ana yarısı çocukları. Aralarında henüz ilkin tayin edilmiş değme husumetin olmadığı şu anki tespitlerimiz. Konuyla ilgili geniş çaplı sormaca ve anket devam ediyor. İnşallah beklenti ediyoruz değme olumsuzluk yaşanmaz işler sonrası. Bizlerde bire bir süredir hastanemizde konuyu takip ettik. Yaralılarımızın durumuyla ait bilgiler aldık. Doktorlarımız, sağlık çalışanlarımız cansiparane zaruri müdahaleleri yapıyorlar. İnşallah bir iki öncede anlatım ettiğim gibi ameliyat sonrasında de herhangi bir menfilik yaşanmamasını beklenti ediyoruz. Aralarında hususi aynı boyut olduğu alınan konfirmasyon edilmemiş bire bir bilgelik. Tabi sormaca sonrası format netliğe kavuşacak inşallah” dedi.

Share: