YANLIŞSIZ Fırka Edirne İl Başkanı İba, partisinin 21. kuruluş yıl dönümünü kutladı

AK Fırka Edirne İl Başkanı Belgin İba, partisinin 21. yapı sene dönümü nedeniyle rey yayımladı.

İba mesajında, DÜRÜST Fırka’nin millete hizmet amacında evvel günkü aşkla çalıştığını belirtti.

DÜRÜST Parti’nin ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’nin baştan kişi potansiyelini bulduğunu ifade eden İba, şunları kaydetti:

“Türkiye, SELIM Öğür iktidarı döneminde 21 yılda asır atladı. Milletin desteği ile herhangi bir devir ayakta küsurat YANLIŞSIZ Fırka, 2023 hedeflerine yeniden milletin desteği ile adım adım ilerlemektedir. Türk milletine hizmetkar, vatanına kova tıpkı dünya lideriyle gelişigüzel yol yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. AK Fırka’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a rağbet vermiş düzenleme ile kontak ve el birliği içerisinde Edirnelilerin sağlık ve refahı için var gücümüzle çalışmaya bitmeme edeceğiz.”

Cumhurbaşkanı ve SELIM Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektubun, tümen kurucuları ve partililere iletildiğini dile getiren İba, şöyle bitmeme etti:

“Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora büyüklüğünde birçok alanda ihtiyaç mahsus yatırım ve hizmetler 21 yılda yapıldı. Bugüne büyüklüğünde olduğu kabil artık da muhtelif yatırım ve projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye bitmeme edeceğiz. Partimizin, davamızın, bu milletin için çıktığımız yolumuzun kuruluşunun 21. yılı mutlu olsun. Rabbim bizlere birçok hizmetleri yapmayı felek etsin. 21 yaşında hem gepegencecik benzeri delikanlı kabilinden hem tarihin derinliklerinden getirdiği tecrübesi ile köklü tıpkı çınar gibidir YANLIŞSIZ Parti. 21. yılımız hümayun olsun, verimli olsun.”

Share: