YANLIŞSIZ Parti’li Keşir, Bolu’da karı partililerle buluştu Açıklaması

DÜRÜST Tümen Umumi Eşkal Avrat Kolları Başkanı Ayşe Keşir, 2023 seçimlerine en tedarikli teşkilatın SELIM Öğür teşkilatları olduğunu söyledi.

Bolu’birlikte partisinin eş kolları teşkilatıyla bir araya mevrut Keşir, güruh öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, SELIM Öğür kurulduğundan beri kadınların siyasette aktif olması amacıyla çalıştıklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın genişlik kocaman kez arkadaşlarından birisinin kadınlar olduğunu vurgulayan Keşir, “O anlamda 20 yıllık kere hikayemizin yeryüzü oylumlu yoldaşları da yine kadınlar. Bu anlamda hem yapılan düzenlemeler hem 20 yılın cümle kazanımlarında, Göynük’teki mahalle teşkilatımın birlikte emeği var. O anlamda eş-ayvaz omuz omuza yol giden bire bir siyasi hareketiz.” dedi.

Keşir, 5,5 milyon üyesi, kısaca 600 bini bulan enerjik karı çalışanıyla YANLIŞSIZ Tümen’nin tıpkı zamanda balaban kadın hareketi olduğunu belirterek, “2023 seçimlerine giderken eş kolları teşkilatlarımızın enerjisi bizim için çokça bulunmaz.” ifadesini kullandı.

Temas ilde teşkilatlarla ayrımsız araya gelerek talepleri, umumi merkeze iletilecek konuları enformasyon ettiklerini nâkil Keşir, 2023’e giderken bütün müracaat mekanizmalarını işletmek istediklerini kaydetti.

SELIM Fırka’nin 2023 seçimleriyle ait çalışmalarına da değinen Keşir, sözlerini şöyle tamamladı:

“2023’teki yeryüzü eke mottomuz, gelişigüzel sandıkta varız, her sandığın sahibiyiz, herhangi bir sandığın sahibiyiz. Onun amacıyla sandık tamam emek yöntemimiz var. Birlik illerde hakeza, Bolu’üstelik de hakeza. Asıl mertebe, bilgisizlik kolları ve kadın kollarının gelişigüzel yürüttüğü bir çalışma. Tığ özellikle kadınlar kısmında sandık sandık çalışmalarımızı, kaza ilçe gözden geçireceğiz. sürekli teşkilatlar yerine seçimlere hazırız. 2023 seçimlerine birlikte en tedarikli teşkilatın, DOĞRU Fırka teşkilatları olduğunu peyda söyleyebilirim. Bunların içinde kadınların yerinin ayrı olduğunu söylemem çokça da kavisli olanaksız.”

Keşir, elan sonraları partililerle toplantı gerçekleştirdi.Share: