Zeynep Casalini Bodrum’da sevenleriyle buluştu

Zeynep Casalini Bodrum’da sevenleriyle buluştu

MUĞLA Muğla’nın Bodrum ilçesinde yılbaşı konserleri çerçevesinde sahneye sâdır Zeynep Casalini, sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşattı.

2023 yılını müstehzi tıpkı yılbaşı programı ile karşılayan ilçede Bodrum Belediyesi’nin düzenlediği konserler devam ediyor. Herhangi Bir güne tıpkısı DJ Performansı ve hanende namına planlanan konserler serisinin dördüncü gününde adlı sanatkâr Zeynep Casalini dinleyicileriyle buluştu. Hayranlarına seslenen Casalini, “Hiç sıkılmayın, tepinin, söyleyin, ağlayın, hangi isterseniz yapın bu akşam” dedi. Şehremaneti Meydanı’nda sunma sevilen parçalarını seslendirerek müzik ziyafeti sunan müstehap artist, dinleyenlerini coşturdu. Yılbaşı etkinlikleri çerçevesinde 29 Mesafe Perşembe günü Buzuki Hakan ve Acı Pelin Uray Meydanı’nda performans sergileyecek. 30 Açıklık Cuma günü ise yine Bodrum’un büyük mekanlarında tayf kayran Bate ile cümbüş bitmeme edecek.

Ersin Show’un sunuculuğunu yapacağı 2022’nin son günü ise sanatkâr Teoman hayranlarıyla buluşarak unutulmaz benzeri geceye imza atacak. DJ Performansları haftanın temas günü 20.00’de konserler ise 20.30’da Bodrum Belediye Meydanı’nda bütün Bodrum yaşayanlarına güzel anılar bırakacak.

Share: