AK Partili Eroğlu: “Buharkent’teki projelerin takipçisi olacağım”

– SELIM Partili Eroğlu: ” Buharkent’teki projelerin takipçisi olacağım”

AYDIN – Bire Bir dizi ziyaret için Kültürlü’a mevrut 23. çağ Afyonkarahisar Saylav, 60. Hükümette Kasaba ve Orman Bakanlığı görevi ve 61. Hükümette Orman ve Akarsu İşleri Bakanlığı görevlerini yürüteç Prof.Dr. Veysel Eroğlu, Ziyalı’daki ziyaretler için Buharkent’e geldi. Eroğlu burada yaptığı konuşmada ilçede yapılması düşünülen projelerin takipçisi olacağını kaydetti.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’u makamında mülakat eden çarkıt icra vekili Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Başkan Erol’a ilçeye yaptığı hizmetlerden ufuk teşekkürname ederek liyakatli yönetiminden yağlık övgüler yağdırdı. Projelerinin hayata geçirilmesinde iri destek olan eski Nazır Eroğlu’na ziyaretlerinden ortalık çok teşekkürname eden Komutan Mehmet Erol, hizmet desteği aldığı projelerin yanı sıra ilçeye yapılan yatırımların düz aldığı sunum gerçekleştirdi. Nazır Eroğlu’na ayrıca ilçede yetişen ürünlerin vadi aldığı ödül sepeti sunuldu.

“Yükselen kent Buharkent”

Belediye Reisi Mehmet Erol, göreve geldiği günden itibaren çok sayıda projeyi ilçeye kazandırdıklarını ifade ederek, “2014 yılında göreve geldiğimizden bu güne kadar hangi kortej verdiysek fazlasıyla yaptık. Sayın Bakanımızın da destek verdiği çokça sayıda proje ile hoşur tıpkı kaza olmasına karşın Buharkent, Münevver’de ilkleri gerçekleştirdi. Yükselen şehir Buharkent sloganı ile yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek çıktığımız bu hizmet yolunda bindi veren herkesten Allah razı olsun” dedi.

“Buharkent’te dev hizmetler var”

Buharkent’te yapılan hizmetleri yakından izlem ettiğini anlatım fail bozuk Vekil Prof.Dr.Veysel Eroğlu, Başbuğ Mehmet Erol’dan övgüyle saraka ederek: “Sayın Cumhurbaşkanımız belediyelerin kullanacağı haklarını nüfuslarına sınırlı yerine hizmete dönüşmesi üzere büyükşehirlere gönderiliyor. Amma bu hakların Aydınlık Büyükşehir Belediyesi tarafından adil şekilde dağıtılmadığını görüyoruz. Buna karşın geçen 8 yılda Şehremaneti Başkanımız Mehmet Erol’un destani hizmetler yaptığını görüyoruz. Namına ve ekibine haddinden fazla teşekkürname ediyorum. Başkanımız hizmet amacıyla çabalıyor ve hizmet sevdalısı tıpkısı başbuğ. Umum engellemelere karşın bakım üretmeye bitmeme ediyor. Tığ da başkanımızın yanındayız. Kendisini hizmetlerinden yağlık ayrımsız öğün henüz teşekkürname ediyor ve destek talebinde bulunduğu 4 projesinin birlikte takipçisi olacağımı terennüm etmek istiyorum” dedi.

Share: