Düğünden sadece üç dönüş bilahare karısını kaynanasıyla aldattı

Endonezya’da eğleşme fail Nelida ünlü kadın, ayrımsız adamla bilcümle 5 sene süresince pazar yaşadı. İkili ilişkilerini resmiyete dökmeye değişmeyen vermelerinin peşi sıra aileleri ve akrabalarının katılımıyla tıpkı düğün gerçekleştirdi.

ACI MAHIYET DÜĞÜNDEN SONRALARI ORTAYA ÇIKTI

Düğünden hoppadak 3 dönem sonradan şiddetli benzeri töz ortaya imdi. Evde ilişkiye giren eloğlu ve hanımanne, komşular tarafından basıldı. İkili elan sonra bunun ilk olmadığını ve elan evvel de beraber olduklarını itiraf etti.

TELEFONLARINI KURCALADI

Başına gelen olaydan sonra annesi ve kocasının telefonlarını kurcalayan Nelida, gördüğü manzaradan sonralari tıpkısı yadırgatıcı henüz yaşadı. Zira telefonda annesi ve kocası arasındaki seksüel muhtevalı mesajları yakaladı.

“EVLENDİKTEN SONRADAN TAVRI DEĞİŞTİ”

Açıklamada kâin Nelida adlı karı evlendikten sonralari annesinin kendisine karşı tavırlarında değişiklik birlikte hissettiğini belirterek, “Düğünden sonra annem bana çok garip davranmaya başladı. Ateş bakıyordu ve bana sonsuz hakaretler ediyordu. Bunun nedeninin kocamla ilişkisi olduğunu öğrendiğimde çok üzüldüm” dedi. Nelida evliliğini noktalayacağını dile getirdi.

Share: