Pattadak ölümle yıkılan Tuğba Özay babasının mezarı başında sabahladı

Ünlü hanende ve aktör Tuğba Özay’ın dokunaklı bakımda olduğu üzere sevenlerinden dua istediği babası İlhan Özay, cuma namazı akşamı KOAH hastalığına sadık yaşadığı soluk darlığı cihetiyle hayatını kaybetti. Babasının hayatını kaybettiği esnada konserde olan ve kendisinden incitici haber gizlenen Özay, babasının ölümüyle kahroldu.

“İLK GECENDE SENİ YALNIZ BIRAKABİLİR MİYİM?”

İlhan Özay, Şakirin Camii’nde kılınan namazın ardından Karacaahmet Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurlandı. Temas fırsatta babasına olan düşkünlüğünü dile getiren Özay ise mezarın başında sabahladı. O anları Instagram hesabından yayınlayan adlı kişioğlu, “Hep yanı sıra olacağım canım babacığım… İlk gecende seni serbest bırakabilir miydim? Ne önce gece hangi zaman ne yarın… Ego bilcümle senin başının ucunda olacağım. Ta kim yanına gelene çatışma. Geleceğim babacığım… Yanına üstelik geleceğim… alev alev üşümek nedir bana bunu öğrettin ya babacığım. Hayatta her şeyi sen öğrettin bana amma bari bunu öğretmeseydin. Kızın guguk…” ifadelerini kullandı.

TAZİYE YORUMLARI GELDİ

Özay paylaşımına sessiz kalamayan bozuk Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere, “Canım benim evet… Geceleyin vakti babanı bekâr bırakmayan iyi benzeri evlatsın helal olsun sana pekâlâ ayrımsız sevgidir bu” yorumunu yaptı. Şarkıcı Nadide Hükümdar ise “Canım benim… Tanrı ağababa kabil babaların hepsini rahmetiyle kucaklasın. Hangi büyüklüğünde şanslısın bu kadar sevdiğin bire bir baban vardı hep bile var olacak seninle. Allah sabırlar versin canım” ifadelerini kullandı.

Share: