Pestil ve yoksulları husus bap dolaşıyor

Seçildiği günden bu yana sürekli halkın ortamında olan ve ilçede girmediği sokak, çalmadığı husus bırakmayan Eyyübiye Şehremini Mehmet Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde vatandaşların kapısını çaldı.

Şanlıurfa’nın isim ve düz bakımından bildirme nazik ilçesi Eyyübiye’da, seçildiği günden bu yana halkla bağırsak içe olan Şehremini Mehmet Kuş, ayrımsız yandan halkın hizmet taleplerini yerine getirmeye devam ederken bire bir yandan dahi vatandaşların birlikte olmaya bitmeme ediyor. Çor, kısırlık ve çaresizlik içerisindeki vatandaşların kapılarını çalmaya devam eden Komutan Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde kıygın ailelere ulaştı.

Eyyübiye Belediyesi Sosyal Müzaheret İşleri Müdürlüğünce daha önceki tayin edilen ve kanuni kriterler çerçevesinde destek olunan aileleri görüşme eden Başkan Kuş ve Moğal, kendilerine uzanacak bir halk muntazır ailelerin beraberinde olduklarını belirtti.

Kadın, erkek, tendürüst, nemli, bala yüzlerce vatandaşla arkadaşça ederek taleplerini dinleyen Başkan Kuş, Eyyüpnebi Mahallesinde doğalgaz muntazır ailelere birlikte farklı sokaklarda şebeke çalışmalarının devam ettiğini, bu kış mahallede isteyen herkesin doğalgaz kullanmaya başlayacağını söyledi. – ŞANLIURFA

Share: