Avni Gemicioğlu’nda önce kat asfalt tamamlanıyor

Avni Gemicioğlu Caddesi’nde, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü prestij ana yol çalışmasında, mevcut caddede hamam asfalt çalışması gerçekleştiriliyor. Cümle ekiplerin coşkun bire bir şekilde çalıştığı caddede, ekipler günün geç saatlerine kadar çalışıp asfaltın geçmiş katını tamamlamayı planlıyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi marifetiyle, Şehzadeler ilçesi Avni Gemicioğlu Caddesi’nde başlatılan köklü restorasyon çalışmasında sona gelindi. MASKİ Umumi Müdürlüğü aracılığıyla düzenlenen alt çatı çalışmalarının peşi sıra Manisa Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla önce bitirme asfalt çalışmaları başladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Umumi Kâtip Yardımcısı Yüce Öztozlu, El Yapım Hizmet ve Tamir Dairesi Başkanı Halas Kuruçay, Bilgelik İşleri Dairesi Başkanı Tasavvur Topkaya ve idarehane müdürleriyle alay malay özveriyle planlı çalışmayı inceledi. Cadde üzerinde, bölge esnafı ve vatandaşlarla arkadaşça fail Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Şanlı Öztozlu, caddenin, eskimemiş yılda yenilenen altyapısı, modern üstyapısı ve aydınlatmasıyla iyicene tıpkı görünümde olacağını belirtti.

Avni Gemicioğlu’nda hararetli çalışma

Hızla bitmeme fail asfalt çalışmaları için hikmet veren, Kere Imal Bakım ve Tamirat Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “MASKİ altyapı çalışmalarını tamamladı. Bu çalışmaların tamamlanmasıyla beraber Veri İşleri Dairesi Başkanlığı üstyapı çalışmalarına başladı. Hava şartlarının anbean zorlaşması dolayısıyla tığ üstelik bir zamanda asfalt çalışmasına başladık. Vukuf İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleriminiz tıpkı yandan yaya kaldırımı ve bordür çalışmalarını sürdürürken, tığ de zeminde dakikasında asfalt çalışması gerçekleştiriyoruz. Tığ bu geceleyin çalışmalarımızı bitirmeyi planlıyoruz. Vukuf İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerimiz de gücük sürede caddede çalışmaları tamamlayacak ve vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi. Öte yandan, tüm çalışmaların tamamlanmasıyla gelişigüzel caddede serencam kendisine tıpkısı mezuniyet henüz hamam asfalt çalışması yürütülecek. – MANİSA

Share: