Cenazeye giderken gidiş geliş kazasında hayatını kaybeden 3 dirilik toprağa verildi

Cenazeye giderken trafik kazasında hayatını kaybeden 3 kişi toprağa verildi

GİRESUN – İstanbul’dan yakınlarının cenaze namazı için yola çıktıktan tıpkı süre sonra Sivas’ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 3 emanet toprağa verildi.

İstanbul’dan Giresun’un Alucra ilçesinde meydana gelen gidiş geliş kazasında ölüm eden Hasan Hastaoğlu’nun cenazesine gelirken Sivas’ın Koyulhisar ilçesinde trafik kazasında irtihal eden 3 gönül Alucra’da toprağa verildi.

Dün sabahleyin saatlerinde Sivas’ın Koyulhisar ilçesi D-100 karayolu Meyveli mevkiinde Salih Mihmandar idaresindeki 34 ES 1821 plakalı makine şarampole devrildi. Meydana gelen trafik kazasında çoban Salih Mihmandar ile beraber araçta bulun Bilal Mihmandar ve Aşure Ayı Önsöz olay yerinde haatını kaybederken, Döndü Önsöz ise vahim yaralanarak Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde tedavi altına makbuz. Kazada hayatını kaybeden Salih Konukçu, Bilal Mihmandar ve Aşure Ayı Önsöz amacıyla Alucra Eşkal Iri Caminde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Alucra Kaymakamı Muhammet Cengiz, Alucra Belediye Reisi Suat Aybar, yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Cenaze namazının peşi sıra Salih Mihmandar, Bilal Konukçu ve Aşure Ayı Önsöz’ün cenazeleri Alucra Aktepe köyü mezarlığında toprağa verildi.

Share: