Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 7. Çalıştayı gerçekleşti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapılardaki çalışmalarını yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını keşfetmek amacıyla başlattığı “Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında seçkin mevsim başında beceri ve idari ekiplerin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayların 7.’si 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamlandı.

“Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Sazak, Adana, Eskişehir illerindeki toplanmış 25 kampüste fariza düz 150’ye yakın ustalık ve idari ekip; İstanbul’da Kapçık Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona kalkmak amacıyla muhtelif oturumlarda bilgi paylaşımında bulunurken, ayrıca seminer ve eğitimler alındı.

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç 7. Çalıştayı’nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Umumi Heyet Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Ser Antrenörü Ferhat Deniz Kazı hatip adına düzlük alırken, ‘Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri’nin antrenör ve eş güdümcü grupları birlikte eş paylaşım ve gelişim oturumlarında kişi sunumlarını gerçekleştirdi.

İstanbul Tababet Fakültesi, Dahili Tıp Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Seçkin Sportmen Adaylarının Sağlık ve Hisse Senedi Takibi” konulu konuşması parçalanmamış katılımcıların nazik ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in takım çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem birlikte düşündürdü.

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Uçan Top Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye devam fail “Eczacıbaşı Geleceğe Smaç” projesi kapsamında projenin evvel sezonundan itibaren rastgele yıl ahenktar kendisine gerçekleştirilen çalıştay programlarında tamam Eczacıbaşı Geleceğe Smaç ekipleri benzeri araya gelirken; farklı eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere ehil olan ekiplerin gelişigüzel neler başarabileceği, belirlenen eş hedeflere yankılanmak için uzlaşma süresince bittabi çalışabileceği üstüne yaşıt tıpkı bir oluşturuyor. – İSTANBUL

Share: